2015-2016

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas
Būsimi pirmokai susitiko su mokytojomis

Gegužės pabaigoje įvyko tradicinis būsimų pirmokų ir jų tėvelių susitikimas su mokytojomis. Aktų salėje juos pasveikino mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus. Susitikimo metu buvo pristatyta mokyklos veikla, atsakyta į rūpimus tėvų klausimus. Pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė pristatė esminius mokyklos susitarimus, informavo apie būsimiesiems pirmokams reikalingus dokumentus ir kitą bendrą informaciją. Apie vaikų kalbos raidos ypatumus kalbėjo logopedė Jūratė Šiaudkulienė.

Nuotaikingą spektaklį padovanojo būrelio „Mažosios mūzos“ nariai, vadovaujami pradinių klasių mokytojos Reginos Stulpinienės. O būsimos pirmokų mokytojos vaikams paruošė kūrybinių užduotėlių, kurias jie atliko klasėse.

Linkime didelės sėkmės būsimiems pirmokams, o tėveliams gražaus bendradarbiavimo su mokykla.

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Respublikinio konkurso „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“ 1 vietos laimėtojai

Mūsų mokyklos mokiniai, vadovaujami direktoriaus pavaduotojos ugdymui, tikybos mokytojos metodininkės Jadvygos Dapšienės, jau ketvirtus metus dalyvavo respublikiniame konkurse „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“.

Konkursą organizuoja Lietuvos Biblijos draugija ir Lietuvos katechetikos centras, bendradarbiaudami su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija bei bernardinai.lt. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti mokinius atpažinti ir pažinti bendražmogiškas, krikščioniškas vertybes, analizuojant Šv. Raštą. Šiais metais buvo pasiūlyta aptarti ir fotografijoje pristatyti gailestingumo vertybę. Trims dalyvių grupėms teko nelengvas uždavinys aptarti gailestingumo vertybę Šv. Rašte, rasti jos pavyzdžių savo gyvenamoje aplinkoje bei visą tai kūrybiškai pristatyti fotonuotraukoje. Visos trys fotonuotraukos pateko į finalą ir gegužės mėnesį mokinių komandos buvo pakviestos dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje.

Viena iš nuotraukų, kurioje vaizduojamas negailestingumas ir gailestingumas (pagal Mt 18, 23-34), laimėjo du apdovanojimus: žiūrovų nominaciją „Populiariausias gyvasis paveikslas“ ir 1 vietą respublikoje 5-8 klasių amžiaus grupėje. Kita nuotrauka laimėjo nominaciją „Už aplinkos saugojimą“.

Džiugu, kad sėkmė neaplenkė ir šiais metais. Sveikiname dalyvius.
 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Telšių „Atžalyno“ ir Ryškėnų pradinės mokyklos reorganizavimo sąlygos.

Paspaudę, žemiau esančias nuorodas, rasite informaciją apie mokyklų reorganizavimą:

Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos reorganizavimo sąlygų aprašas

Telšių r. Ryškėnų pradinės mokyklos reorganizavimo sąlygų aprašas

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Kvietimas

2016 m. gegužės 30 d. 18 val. mokyklos aktų salėje vyks šauniausių mokyklos mokinių pagerbimo ir apdovanojimo ceremonija „Mokyklos garbė”.

Telšių „Atžalyno” pagrindinės mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus  

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Knyga „eTwinning tree“ atkeliavo į mokyklą

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai šiais mokslo metais sėkmingai tęsė tarptautinį projektą eTwinning. Pradinukų veikla buvo įvairi: prie mokyklos sodino ąžuoliuką, dalyvavo mokomuosiuose susitikimuose su partneriais internetu, elektroninėje erdvėje tęsė bulgarų pradėtos pasakos „Stebuklingas medis“ kūrimą, piešė Masčio ežero pakrantės gluosnį, rašė jo istoriją.

Radvilės Mockutės (3c klasė) piešinys ir Mato Ananjevo (4b klasė) istorija buvo atrinkti kaip geriausi darbai ir perkelti į paštu keliaujančią knygą, kuri pasiekė ir mūsų mokyklą. Su knyga susipažino daugelis pradinių klasių mokinių, mokytojai, mokyklos vadovai. Viską užpildę, susipažinę su kitų mokyklų pristatymais, palinkėjome knygai geros kelionės ir išsiuntėme į Latviją. Reikia skubėti, nes mokslo metai eina į pabaigą, o knyga dar turi aplankyti keletą valstybių.

Su projekto veikla galite susipažinti: https://twinspace.etwinning.net/10472/home

eTwinning projekto vadovė mokykloje mokytoja metodininkė Danutė Raudienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Europos dviračių iššūkis „Mink už Telšius 2016“

Europos dviračių iššūkis (ECC 2016) - tai didžiausias dviratininkų komandų konkursas, kuris vyksta kasmet gegužės 1-31 dienomis. Šiemet Europos dviračių iššūkyje dalyvauja daugiau kaip 50 Europos miestų, tarp kurių yra Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir Telšiai. Telšių rajonas prie šios tarptautinės iniciatyvos prisijungė jau trečią kartą.
 

Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos bendruomenė solidarizavosi su kitų įstaigų, organizacijų atstovais ir kartu gegužės 18 d. prisijungė prie dviračių iššūkio „Mink už Telšius 2016“. Susirinkusieji numynė apie 20 km (maršrutas Telšiai - Viešvėnai - Telšiai).

VSPS A. Matulevičienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Moksleivių varžytuvės „SVEIKATINGUMO MARATONAS 2016“

Š. m. gegužės 13 dieną Telšių „Germanto“ pagrindinėje mokykloje vyko tradicinės respublikinės moksleivių ir NVO varžytuvės „SVEIKATINGUMO MARATONAS 2016“. Renginys buvo skirtas Raudonojo kryžiaus draugijos 153 metinėms paminėti.

Šiose varžytuvėse vyresniųjų klasių grupėje rungėsi ir mūsų Telšių „Atžalyno" pagrindinės mokyklos komanda, kurią sudarė G. Mickutė, G. Silkauskaitė, P. Narmontaitė, A. Serva ir L. Aleksiutė (vadovai R. Žutautienė, VSPS A. Matulevičienė).

Komandos turėjo parengti prisistatymus, stendinius pranešimus apie mokykloje vykdomas sveikatingumo veiklas, paruošti sveiko maisto patiekalus bei parodyti savo žinias sveikos gyvensenos, saugaus eismo bei PP teikimo klausimais. Deja, šiemet mūsų mokyklos komandai pritrūko šiek tiek sėkmės ir trečią kartą nebepavyko užimti pirmos prizinės vietos, tačiau visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais už sveikos gyvensenos idėjų sklaidą, aktyvų dalyvavimą varžytuvėse bei šventės rėmėjų prizais.

VSPS A. Matulevičienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Gegužės 15-oji - Tarptautinė šeimos diena

Šeima - didžiausiais mūsų turtas, vertybė, kurią kartais pamirštam...

Gegužės 15-oji - Tarptautinė šeimos diena. Ta proga penktadienį, gegužės 13 dieną apie šeimą kalbėjom su mūsų mokyklos 1b klasės mokinukais. Pasitelkus „minčių lietaus" metodą lentoje surašėm mintis apie šeimą.

Vaikų pasisakymai - šilti, prasmingi, lydimi malonių prisiminimų. Vaikai kalbėjo vienas per kitą: vieniems šeima - tai mama ir tėtis, kitiems - ir broliai bei sesės, treti prie šeimos prijungė ir močiutes, senelius, tetas, pusbrolius bei pusseseres. Kai kurie kaip labai brangius jiems asmenis minėjo ir savo krikšto tėvelius.

Vaikai piešė savo šeimas: vieni spėjo nupiešti visus šeimos narius, kiti piešė namus, kuriuose gyvena visa šeima, treti piešė šeimos laisvalaikį, kada jiems būna linksma ir smagu. Didelę reikšmę kalbant apie šeimą kai kuriems vaikams turi ir jų augintiniai.

Piešinius vaikai išsinešė namo ...

Psichologė R. Kniukštaitė

 

Įrašai

Puslapis 2 iš 14

Lankytojų skaitiklis