2014-2015

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

„Super klasė“

Kovo 6 dieną vyko antrasis „SUPER KLASĖS”pusfinalis, kuriame kovojo 7a, 7b, 8a, 8b, 8c klasės dėl vietos finale. Renginį vedė „Žemaitijos” kolegijos studentė Ingrida Norkutė ir muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis.

Buvo keturi etapai: klasės daina, talento rungtis, kapitono rungtis, sportinė rungtis. Kiekvienai klasei buvo paruošta ir provokacija. Komisijoje buvo direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Dapšienė, mokyklos psichologė Ramunė Kniukštaitė ir anglų kalbos mokytoja Lina Trepkevičienė. Kova buvo labai atkakli, bet daugiausiai širdučių ir žiūrovų simpatijų sulaukė 8c klasė (vadovė Vytauta Nekrašienė) ir 8b klasė (vadovė Liana Liubienė). Šios klasės kovo 27 dieną varžysis su 6a ir 6b klasėmis dėl „SUPER KLASĖS” TITULO.

„Bendraminčių” būrelio narės Agota Beresnevičiūtė ir Irmina Lukošiutė 

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Regbio varžybos

Nuo šių metų vasario mėnesio mūsų mokyklos pirmokai įsijungė į projekto „Bandyk. Žaisk. Pasilik“ veiklą. Pirmokai mokosi žaisti regbį. Ši sporto šaka šiuo metu labai populiarėja Lietuvoje, tai ir mūsų mokyklos mokinukai nenori atsilikti. Kas antrą savaitę iš Šiaulių regbio mokyklos atvažiuoja treneris, kuris mus moko žaidimo „paslapčių“. Jau šiek tiek pramokome ir kovo 18 dieną dalyvavome Telšių regiono pradinukų regbio varžybose.
Varžybos vyko Telšių sporto ir rekreacijos centro salėje. Dalyvavo 7-nios komandos. Kartu ir rungtyniavome, ir mokėmės. Manome, kad mums sekėsi puikia i- nors prizinių vietų nelaimėjome, bet ir paskutiniai nelikome. Gavome dovanų (du regbio kamuolius, diržų ir juostelių komplektus treniruotėms, kalendorių), vaišių (picų, sūrelių) ir linksmi sugrįžome į mokyklą.

Komandos vadovė vyr. mokytoja Eugenija Kavaliauskienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Laiškas Lietuvai

Šiemet sukanka 25 metai, kai atkurta Lietuvos Nepriklausomybė. Kovo 11 dieną visoje Lietuvoje vyko šventiniai minėjimai, koncertai ir kitokie renginiai. Ta proga ir mūsų „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje, kovo 10 dieną, vyko šventė.

Pirmos pamokos pradžioje mes klasėse sugiedojome Lietuvos himną. Kiekviena klasė turėjo sukurti ir parašyti laišką, skirtą Lietuvai. Juos pritvirtinome prie žalios, geltonos ar raudonos spalvos helio balionų. Per antrą pamoką išėjome į mokyklos kiemą „išsiųsti“ laiškų. Pirmiausia sustojome į ratą ir padainavome dainą „Mano vardas – Lietuva“. Paskui suėjome į rato vidurį ir į dangų paleidome balionus. Jie kilo aukštai, aukštai... O mes, „išsiuntę“ laiškus, grįžome į klases.

Šia gražia akcija mes parodėme, jog mylime savo tėvynę Lietuvą.

4b klasės mokinė Ema Ežerskytė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

„LitGRID“ rašinių konkurso rezultatai

Sausio mėnesį visi mūsų mokyklos septintokai, paraginti lietuvių kalbos mokytojos Jūratės Šliažienės, dalyvavo rašinių konkurse „Mano regionas: kokią svajonių ateitį jam sukurčiau?“

Konkursą organizavo įmonė „LitGRID“, viena iš didžiųjų Lietuvos energetikos sektoriaus įmonių.

Septintokai, dalyvaudami jame, turėjo galimybę pasvajoti apie savo gimtojo Telšių miesto ir Žemaitijos regiono ateitį: kokią regiono viziją jie norėtų sukurti, kokias veiklas siūlytų vystyti, kokia kryptimi skatintų jį tobulėti.

Trys geriausiai parašyti darbai buvo išsiųsti į respublikinį turą. Paskelbus konkurso rezultatus sužinota, kad jų autorės – Kotryna Beržinytė (7a kl.), Justė Bružaitė (7b kl.), Kotryna Dacytė (7b kl.) – apdovanotos įmonės „LitGRID“ generalinio direktoriaus D. Virbicko padėkomis ir puikiomis suomių rašytojos S. Simukkos knygomis „Raudona kaip kraujas“.

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

„Kaziuko šventė”

Kaip ir kiekvienais metais mūsų mokykloje yra organizuojama tradicinė „Kaziuko šventė”. Šiemet ji skirta Etnografinių regioninių metų paminėjimui. Tądien pradinių klasių mokiniai pamokų neturėjo ir visą pusdienį dalyvavo įvairiose veiklose. Programą parengė pradinių klasių mokytojos Eugenija Kavaliauskienė ir Regina Stulpinienė.

Visi pradinukai kūrė plakatus ir reklamas, kuriomis papuošė „Kaziuko mugę”. Aktų salėje žaidė įvairius žaidimus, šoko ratelius bei dainavo liaudiškas dainas. Liaudiškos dainos skambėjo ir pirmo aukšto fojė, kurias atliko mūsų mokyklos mokiniai ir muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis. Kviesliai iš 1a ir 2 c klasės kartu su muzikos mokytoja Laima Petrulaitiene pakvietė visą mokyklos bendruomenę į tradicinį turgų. „Kaziuko mugėje” prekiavo ir mokėsi verslumo 1-6 klasių mokiniai.

„Bendraminčių” informacija

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Išvyka į policiją

Norėdamos, kad vaikai geriau įsimintų saugaus elgesio taisykles, mokytojos Sigita Račkauskienė ir Aušra Gumuliauskienė su būriu ugdytinių vasario 26 – osios rytą svečiavosi Telšių policijos komisariate. Čia visus pasitiko nepilnamečių reikalų veiklos grupės specialistė Aušra Eitutavičienė.

Pakalbėję apie saugų elgesį gatvėje, namuose, mokykloje, vaikai žvalgėsi po miestą per policijos vaizdo stebėjimo kameras, iš vidaus ir iš išorės apžiūrėjo policijos automobilį, sporto salę, išbandė ten esantį sporto inventorių, apžiūrėjo specialiąsias saugumo priemones. Pareigūnė džiaugėsi daug žinančiais vaikais.

Tikimės, kad eidami į mokyklą ir grįždami namo, ne tik ties perėja vaikai kartos pamokymus kaip saugiai pereiti gatvę ir jų, žinoma, atsakingai laikysis.

Plačiau: http://telsiai.policija.lt/?q=node/7284

Mokytojos S. Račkauskienė ir A. Gumuliauskienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

„Futboliuko“ šventė

Vasario 25 d. vyko rajoninė „Futboliuko“ šventė Telšių „Džiugo“ gimnazijoje. Dalyvavo 22 komandos, kurias sudarė 1-2 klasių mokiniai iš viso rajono mokyklų. Iš mūsų mokyklos dalyvavo dvi pirmokų komandos (mokytojos Eugenija Kavaliauskienė, Diana Riškienė).

Varžybose geriausiai pasirodė Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos komanda, kuri užėmė pirmą vietą. Antra ir trečia vietomis pasidalijo taip pat šios gimnazijos mokiniai. Smagiausia, kad šventėje niekas neliko nuskriaustas, nes kiekvienas dalyvis gavo dovanų rakto pakabuką, o kiekviena komanda - tortą.

„Bendraminčių“ narės Ignė ir Deimantė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Užgavėnių personažų kaukių konkursas „Užgavėnių tradicijos mano mieste“

Mūsų mokyklos 1b (mokytoja Diana Riškienė), 2a (mokytoja Gražina Jonikienė), 3b (mokytoja Irena Bugelienė) klasės mokiniai dalyvavo Užgavėnių personažų kaukių konkurse „Užgavėnių tradicijos mano mieste“.

Konkursą organizavo Telšių kultūros centras. Įdomiausių ir gražiausių kaukių savininkai pagerbti bei apdovanoti, jiems įteiktos dovanos ir padėkos raštai. Džiugu, kad mūsų mokyklos 3b klasės mokinys Domas Jonikas tapo I vietos nugalėtoju.

„Bendraminčių“ informacija

 

Įrašai

Puslapis 5 iš 13

Lankytojų skaitiklis