2011-2012

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Europos diena „Atžalyno" pagrindinėje mokykloje

Kaip ir kiekvienais metais, gegužės 9 d., Europos dieną, Telšių „Atžalyno“ pagrindinė mokykla paminėjo „Europos egzamine“.
Geriausiai mokykloje „Europos egzaminą“ išlaikę mokiniai įgijo teisę dalyvauti II-ame projekto etape. Jis vyks internetu.
Telšių „Atžalyno“ pagrindinė mokykla gražiai bendradarbiauja su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje.

Koordinatorė Jadvyga Dapšienė

Vykdytojai: Vytauta Nekrašienė ir Silva Gvazdovienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Verslo integravimas į pamokas

Gegužės 9 dieną 8a klasėje (klasės vadovė J. Martinkienė) vyko netradicinė klasės valandėlė, kurioje dalyvavo Telšių bendruomenės verslo atstovas Remigijus Juška. Svečias dalijosi savo patirtimi apie verslo kūrimo ir plėtojimo galimybes bei savybes, kurios reikalingos verslininkui. Mokiniai susidomėję klausėsi svečio pasakojimo, diskutavo apie verslo plėtrą Telšių mieste.

Projekto koordinatorė Vaiva Dacienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Viešosios įstaigos Kuršėnų politechnikos mokyklos pristatymas

Ne mokyklai, bet gyvenimui mokomės.
Seneka

Šiuos žodžius prisiminėme š. m. gegužės 8 dieną, kai direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Savickienė ir ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė organizavo susitikimą su Viešosios įstaigos Kuršėnų politechnikos mokyklos atstovais dešimtų klasių mokiniams.

Mokyklos skaitykloje buvo pristatytos mokykloje ruošiamos specialybės, mokiniams sudaromos sąlygos dalyvauti projektinėje veikloje ir atlikti praktiką užsienyje. Paruoštose pateiktyse pristatytos mokykloje įrengtos modernios mokomosios dirbtuvės ir atnaujinta mokymo įranga.

Mokiniams kompensuojamos važiavimo į mokyklą išlaidos. Visi pageidaujantys apgyvendinami bendrabutyje.

Kai galvoji apie savo ateitį ir nori įsigyti staliaus , virėjo, automobilių mechaniko, baldžiaus, miško darbininko, kirpėjo, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, pardavėjo ir barmeno specialybes, ši mokykla – geras startas profesinei karjerai.

Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje: http://politechnika.w3.lt

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Mokinių rašinių konkurso „Ilgaamžiškumo paslaptis - gera sveikata“ nugalėtoja

2012 m. balandžio 27 d. baigėsi Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Pasaulinei sveikatos dienai paminėti organizuotas rajoninis mokinių rašinių konkursas „Ilgaamžiškumo paslaptis - gera sveikata“. Rezultatai išties džiuginantys. Mūsų mokyklos 7b klasės mokinė S. Albrikaitė tapo viena iš šio konkurso laureačių. Jos rašinys pateko į geriausių darbų trejetuką ir šiuo metu yra publikuojamas Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro tinklalapyje adresu www.telsiurvsb.lt.
Už puikų rašinį S. Albrikaitė buvo apdovanota diplomu bei Telšių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtu prizu.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Asta Fabijonavičiūtė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Mama, gera kai esi šalia

Praėjusį penktadienį (2012-05-04) Telšių „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje vyko viena gražiausių švenčių – Mamos dienos minėjimas. Nesuklysime pasakydami, jog tai buvo išskirtinis ir net grandiozinis renginys. Šventė prasidėjo prelato Juozo Šiurio bei mokyklos direktoriaus V. Vaitkaus sveikinimo ir palinkėjimo žodžiais. Visos pradinių klasių mokytojos buvo paruošusios po numerį. Koncerte dalyvavo D. Dacienės vadovaujamas madų šokis, pradinių klasių choras bei solistai su darbščiąja L. Petrulaitiene priešaky. Savo partiją atliko ir G. Vaitkaičio vadovaujami choras bei vaikinų ansamblis.
Šį grandiozinį renginį vedė charizmatiškieji Giedrius Kazlauskas iš 7c klasės bei Dominyka Vaičiulytė iš 9a klasės. Aktų salės kėdėms „lūžtant“ nuo susirinkusių mamyčių gausos, visi koncerto dalyviai kartu atliko finalinę dainą, laikydami rankose baltus balionus, kurie vėliau buvo pasiųsti mamytėms. Vienas gražiausių ir nuoširdžiausių minėjimų baigėsi gerais įspūdžiais ir šiltais žodžiais, skirtais visada šalia mūsų esančioms mamoms.

Pradinių klasių mokytoja S. Norkuvienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Tūkstančio gervių mokykla

Kaip ir kiekvienais metais, mokykla noriai įsijungė į sveikatinimo projekto „Nedelsk“ organizuojamą akciją „Tūkstantis gervelių“. Ši akcija primena gyvą istoriją iš Japonijos apie tūkstantį gervelių. Aktyviausiai šioje akcijoje dalyvavo 6b ir 10b klasės mokiniai vadovaujami mokytojos Vidos Gauronskienės. Sulankstytos gervelės, sveikatos ir vilties simbolis, išsiųstos į Vilnių. Džiugu, kad mūsų mokyklos vaikų kuriamas gerumas pasiekė tuos, kuriems labiausiai reikia mūsų visų paramos ir dėmesio.
Šiais metais mokykla paskelbta „Tūkstančio gervių mokykla“. Labai džiaugiamės gražiu bendradarbiavimu ir nuoširdžia akcija. Tikimės, kad ir vaikams tai buvo puiki gerumo, užuojautos, supratingumo pamoka.

Akcijos koordinatorė Jadvyga Dapšienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Mūsų mokykloje vykdomų projektų pristatymas

Balandžio 23 d. mokytojai rinkosi į 125 kabinetą, kur buvo pristatomi projektai, kuriuose dalyvauja mūsų mokyklos bendruomenė.

Pirmieji projektą „Piliečio žadintuvas“ mokiniai, vadovaujami mokytojos V. Nekrašienės, nuotaikingai pristatė savo veiklą, vykdoma pagal šį projektą. Suvaidino realią situaciją iš mokyklos gyvenimo.

Telšių švietimo centro metodininkė V. Gudauskienė supažindino su „Inovatyvių mokymosi programų rengimas Utenos savivaldybėje, plėtojant socialinę partnerystę“ projektu bei jo partneriais.

Mūsų mokyklos mokytojos V. Gauronskienė ir R. Aleksandravičienė pasidalino seminaro - išvykos įspūdžiais, pagal vykdomą projektą „Inovatyvių mokymosi programų rengimas Utenos savivaldybėje, plėtojant socialinę partnerystę“

Į šį seminarą- išvyką vyko ne tik mokytojos, bet ir 8-10 klasių mokiniai .

Ekonomikos mokytoja D. Krauzienė pristatė projektą „Mokinkime ir mokinkimės kitaip“. Papasakojo apie seminarą - išvyką į Karklę. Į šį seminarą - išvyką vyko net 16 mūsų mokyklos mokytojų. Mokytojai grįžo su pakilia nuotaika, dalinosi gerais įspūdžiais ir įgytas žinias pritaikys savo darbe.
 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

Lietuvos bibliotekininkų draugija 2012 m. bandžio 23 - 29 dienomis skelbia 12 - ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę „Biblioteka: spausk Patinka!“. 2012-ieji paskelbti Maironio metais.

Mūsų mokyklos bendruomenė mielai dalyvavo šios savaitės renginiuose.
Balandžio 23 d. mūsų mokiniai dalyvavo literatūrinėje – muzikinėje kompozicijoje „Ilgesio dainos“, kuri buvo skirta Maironio 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Ši popietė vyko K. Praniauskaitės gimtinėje. Balandžio 24 d. 10b klasės mokiniai, lydimi auklėtojos A. Petkuvienės, ėjo į jaunimo mėgėjų spektaklį „Sirenos daina“, kuris vyko Žemaitės dramos teatre.

Mūsų mažieji knygų skaitytojai balandžio 25d. rinkosi fojė prie aktų salės ir piešė savo „Svajonių biblioteką“. Susirinko gausus būrys pradinukų. Pasiskirstę plotą ant ištiesto lapo, jie pradėjo darbą. Vaikų kūrybai nebuvo ribų. Vieni vaizdavo, kaip knygos krenta iš dangaus, kiti bibliotekos lentynas pilnas knygų. Taip pat mokiniai piešė biblioteką su naujomis technologijomis. Piešiniais jie papuošė pradinukų korpusą. Piešdami savo „Svajonių biblioteką“ visi pasidalinome idėjomis su bendraminčiais bei kūrybiškai pramogavome.

Bibliotekoje surengta Maironio kūrybos paroda.

Bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė
 

Įrašai

Puslapis 2 iš 11

Lankytojų skaitiklis