2010-2011

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Sporto renginiai

Kiekvienais mokslo metais mokykloje vyksta tarpklasinės krepšinio, „futboliuko" varžybos. Išaiškinamos stipriausios komandos, rezultatyviausi žaidėjai. Komandos, užėmusios prizines vietas, apdovanojamos diplomais. Jau įvyko tarpklasinės „futboliuko" varžybos tarp 7-8 – tų klasių. Pirmąją vietą iškovojo 7d klasės komanda, antroje vietoje liko 8a klasė, o trečioje - 7b klasė.

Rezultatyviausiu žaidėju tapo 7d klasės mokinys M. Vasiliauskas (21 įvartis).

Baigėsi tarpklasinės krepšinio varžybos tarp 7-8 klasių. Pirmąją vietą iškovojo 7b klasė. Antrą užėmė 8a klasės komanda, trečioje liko 7d klasės moksleiviai.

Rezultatyviausiu žaidėju tapo 7b klasės mokinys T. Stonkus (45 taškai).

Komandos apdovanotos diplomais.

2010-12-10 dieną Janapolėje vyko kalėdinis krepšinio turnyras 3X3. Sportininkėms buvo įteikti medaliai ir diplomai.

Kūno kultūros mokytojas metodininkas A. Valenčius

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Konkursas „Mes gamtos vaikai“

Šiaulių S.Daukanto gimnazijos iniciatyva buvo organizuotas  mokinių piešinių ir tekstilės darbų konkursas „Mes gamtos vaikai“, kuris tęsėsi nuo 2010 m. rugsėjo 15 d. iki lapkričio 1d. Lapkričio 15 dieną Šiaulių Kultūros centre vyko baigiamasis konkurso renginys - parodos atidarymas, konkurso laureatų apdovanojimas ir pagerbimas.

Konkursui buvo pateikta apie 300 darbų iš Vilniaus, Šiaulių, Ukmergės, Telšių, Gargždų ir kitų miestų bei rajonų. Vertinant darbus buvoatsižvelgta į temos atitikimą, darbo originalumą, autentiškumą, meniškumą bei požiūrio į gamtą atskleidimas.

Trečiąją vietą laimėjo mūsų mokyklos mokinys Edgaras Daugintis, sertifikatus gavo Giedrius Kazlauskas, Gabija Šniaukaitė, Paulius Ramša, Raminta Šiaulytė, Greta Šliužaitė, Odeta Sobutaitė ir Viktorija Dužinskytė. Vaikus ruošė dailės mokytoja Regina Aleksandravičienė.
 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Adventas – džiugaus laukimo metas

Kiekvienas katalikas yra kviečiamas Adventą išgyventi rimtyje, darant atgailą, gerus darbus, atnaujinant ir sustiprinant dvasinį gyvenimą. Kuo nuoširdžiau išgyvensime Adventą, tuo ir džiaugsmingesnės bus Kalėdos.


 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Dvyliktokų išvyka

Lapkričio 24 dieną mūsų mokyklos abiturientai vyko į Vilnių, į Tarptautinę studijų užsienyje parodą „Išsilavinimas ir karjera 2010“. Parodoje dalyvavo 37 užsienio universitetai, koledžai ir mokyklos iš Didžiosios Britanijos, Danijos, Italijos, Ispanijos, Kanados, Olandijos ir kitų šalių. Daugelis vykusių mokinių buvo patenkinti gauta informacija. Jie turėjo taip pat galimybę dalyvauti konkrečiose, atskirų specialybių pristatymuose.


 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Verslumo savaitė

Verslumo savaitės metu apsilankėme kavinėje "Bistro". Mus maloniai pasitiko kavinės savininkė A. Zubavičienė, kuriai uždavėme keletą klausimų.

Nuo ko pradėjote verslą?

Savo verslą pradėjau nuo nulio, prieš 16 metų. Pirkome sovietinio tipo nekokios būklės pastatą. Lėšų nebuvo daug, tad įrengėme tik pirmą aukštą. Po penkerių metų, pasitaupę pinigų atstatėme ir antrąjį aukštą. Visas pastatas buvo restauruotas, liko tik plytos iš lauko pusės.

Kaip sekėsi pirmaisiais verslo metais?

Neblogai. 1994 m. liepos 26 dieną, A. Zubavičienės įmonė pradėjo veiklą su mažu asortimentu. Gaminome salotas, blynelius, kepėme plokštainius. Kitas etapas prasidėjo 1996 m. gruodžio 14 dieną, kai gavome licenziją verstis mažmenine prekyba.

Ketinate plėsti verslą?

Tokiu sunkmečiu tikrai ne. Pagrindinis mūsų tikslas išsilaikyti, nes ekonominės krizės metu lankytojų sumažėjo perpus.

Išklausę verslininkės atsakymų į klausimus, supratome, kad sėkmė ateina turint tikslą ir jo siekiant atkakliu darbu.

Neringa Paulauskaitė, Aistė Rimgailaitė.

 

Puslapis 9 iš 13

Lankytojų skaitiklis