2010-2011

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Proto mūšis

„Atžalyno“ vidurinės  mokyklos dvyliktokai vyko į Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnaziją rungtis tarp 18 komandų ,,Proto mūšyje“. Šią išvyką mokiniams padovanojo Telšių Tėvynės Sąjungos partija. Išlydėti atvyko partijos pirmininkė Alfreda Tamoševičienė. Išvykstantiems palinkėjo sėkmės, nelaimėjus nenusiminti, nes svarbu ne tik laimėti, bet dalyvauti.

„Vaivorykštės“ gimnazijoje komandų dalyvius atvyko pasveikinti šio renginio globėja ir rėmėja Seimo narė Agnė Bilotaitė.

Iš viso buvo 7 turai: miksas, laisvė, pažinkime ir keliaukime, mada, asmenybės, audio, pakeliaukime po Vilniaus katedrą. Kiekvienai temai buvo skirta po 10 klausimų. Į klausimus atsakinėti reikėjo ,,blic“ greitumu. Iš 18 komandų mūsų dvyliktokų komanda, pavadinimu ,,Galvočiai“, užėmė 8 vietą. Mokiniai džiaugėsi savo rezultatais, nes tokiame mūšyje dalyvavo pirmą kartą. Įgijo patirties, žinių. Pirmos vietos nugalėtojams padovanota kelionė į Briuselį, antros ir trečios vietos nugalėtojams – išvyka į Seimą.

Pavaduotoja ugdymui Vilma Savickienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Konkursas „Menų tvirtovė“

Vasario 23 d. Žemaitės dramos teatre įvyko Telšių meniškiausios mokyklos rinkimų konkursas „Menų trikovė“. Mūsų mokykla rungėsi su Luokės vidurine mokykla.  Komandos turėjo parengti prisistatymą ir reklamą.  Be savarankiškai paruoštų užduočių kiekviena komanda renginio metu turėjo dvi improvizacines ir dvi žinių patikrinimo užduotis iš trijų meno rūšių: šokio, muzikos ir teatro.

Mūsų mokyklos komanda konkursą laimėjo ir pateko į finalą, kuris vyks gegužės mėnesį.

Meniškiausios mokyklos rinkimų komandoje dalyvavo šie mokiniai:Kačerauskaitė Justė, 8c kl.. Tamošauskaitė Evelina, 9b kl., Ramanauskaitė Simona, 9b kl., Petraitytė Gabrielė, 9b kl., Adomkutė Monika, 10 a kl., Valius Paulius, 10a kl., Ramšaitė Jurgita, 12b kl., Sobutaitė Odeta, 12 b kl., Samoška Paulius, 12a kl.

Komandą konkursui ruošė šokio mokytoja Erika Miklaševičiūtė, muzikos mokytojai Laima Petrulaitienė ir Gintaras Vaitkaitis.

Jadvyga Dapšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Akcija „STOP – PERŠALIMUI!”

Vasario mėn. 22-23 d.  mokykloje buvo vykdoma akcija „STOP – PERŠALIMUI!”,  kurią organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė A. Fabijonavičiūtė bei socialinės pedagogės L. Kuzminskytė ir V. Dacienė. Mokiniai ir mokytojai buvo kviečiami pasivaišinti imunitetą stiprinančia bei žvalumo teikiančia arbata bei daugiau sužinoti apie sveikatą stiprinančias priemones, leidžiančias išvengti peršalimo ligų.

Ši akcija sulaukė didelio pasisekimo. Jos metu buvo išdalinta net 260 puodelių arbatos. Tokiu būdu buvo stengiamasi priminti, kad žiemos sezonu tinkama arbata ne tik puikiai atgaivina, bet ir gali apsaugoti nuo peršalimo ligų.
 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Lietuvos Nepriklausomybės dienos paminėjimas

Po pirmos pamokos mokyklos mokiniai susirinko Aktų salėje paminėti Lietuvos Nepriklausomybės dienos. Šventė prasidėjo giedant Lietuvos himną. Šventės metu mokiniai ir mokytojai turėjo  progą  pamatyti  istorinius  kadrus  apie  1918 m.  vasario 16 d. Vilniuje pasirašytą dokumentą, skelbiantį, kad Lietuvos Taryba atskiria Lietuvą nuo visų valstybinių ryšių, kada nors buvusių su kitomis tautomis.

Mokiniai išgirdo žinomo Lietuvoje istoriko telšiškio A. Bumblausko komentarus apie Nepriklausomybės akto pasirašymą.

Renginio metu mokyklos direktorius įteikė Padėkos raštus geriausiems mokyklos mokiniams. Šventė baigėsi kartu su mokyklos choru dainuojant mokyklos dainą.

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera 2011"

Vasario 4-ą dieną aplankėme Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ 9-ą tarptautinę žinių ir išsilavinimo parodą „Mokymasis. Studijos. Karjera 2011".

Vienoje didžiausių Baltijos šalyse parodų mokiniai galėjo susipažinti su studijų ir mokymosi galimybėmis. Parodoje dalyvavo 110 mokymo įstaigų iš 15 pasaulio šalių. Šių metų parodos moto: „Atrask pasaulį Lietuvoje“.

Šiemet kūrybiškai, netradiciškai buvo pristatomos įvairios profesijos, meno studijos. „Amatų mieste“ buvo galima susipažinti su 18 specializuotų profesijų transporto, tarptautinių pervežimų, automobilių diagnostikos, remonto, viešbučių, restoranų paslaugų, ekologinio ūkio, alternatyviosios energetikos, sveikatinimo paslaugų srityse, taip pat su santechniko, suvirintojo, floristo, statybininko, fotografo, kirpėjo, kosmetologo, visažisto, masažuotojo specialybėmis.

Mokyklos skaitykloje veikiantį stendą „Kur studijuoti?“ papildė mokiniams svarbios informacijos suteikianti medžiaga, kurios sąrašas gautas parodoje:

 1. Abituriento atmintinė 2011.
 2. 2011m. brandos egzaminai.
 3. Ką reikia žinoti apie brandos egzaminus 2011- aisiais?
 4. Studijosužsienyje.lt
 5. Bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas 2011 m.
 6. Laikraščiai ,,Programa 2015“ ir ,,Mokyklos frontas“.
 7. Studentų finansų gidas
 8. Kviečiame mokytis profesinio mokymo įstaigose 2011 metais
 9. Karjeros planavimo žingsniai

Taip pat papildyti segtuvai ,,Universitetai“ ir ,,Kolegijos“ nauja informacine medžiaga.

Maloniai kviečiu abiturientus ateiti į skaityklą ir susipažinti su naujausia, profesiją pasirinkti padėsiančia medžiaga. Juk rinktis turite atsakingai! Nepasiduokite studijų madoms,  galvokite savo galva, ieškokite savo kelio! Atraskite pasaulį Lietuvoje!

Ekonomikos mokytoja Dalia Krauzienė

 

Puslapis 6 iš 13

Lankytojų skaitiklis