2010-2011

 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Pasaulinė sveikatos diena

Balandžio 7-ąją mūsų mokykloje buvo paminėta Pasaulinė sveikatos diena. Šia proga buvo parengtas stendas, kur tiek mokytojai, tiek mokiniai galėjo ne tik daugiau sužinoti apie alternatyvias sveikatą stiprinančias terapijos formas, bet ir pasitikrinti  žinias apie savo sveikatą.

Tokiu būdu buvo stengiamasi atkreipti kuo daugiau dėmesio į savo sveikatos būklę bei būdus, padedančius ją išsaugoti.

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Tarptautinė vaikų knygos diena

Balandžio 2-oji Tarptautinė vaikų knygos diena. Mūsų mokykloje šį šventė irgi nebuvo pamiršta.

Mokyklos pradinukai piešė pasakų herojus ir surengė paroda mokyklos bibliotekoje.

Pirmokai, supažindinti su biblioteka ir jos taisyklėmis, išsirinko po knygutę. Jiems buvo įteikti Telšių ,,Atžalyno“ vidurinės mokyklos bibliotekos skaitytojo pažymėjimai.

Surengta popietė, kurioje  dalyvavo  Telšių rajono bibliotekininkai ir 1 – 4 klasių mokiniai.

Savo lankstumu ir judesiu, kaip tausoti knygas, atskleidė 5 - 8 klasių šokio būrelio merginos (vad. E. Miklaševičiūtė).

S. Steckytė daina ,,Gimtoji kalba“ priminė mums gimtąjį žodį, iš kurio susideda knygos ir knygelės (vad. L. Petrulaitienė).

Teatro studija suvaidino A. Karaitienės spektaklį ,,Knyga suranda draugą“. Jo dėka supratome, kad ir knygos nori būti mylimos, tausojamos ir skaitomos (vad. R. Stulpinienė).

Mokyklos direktorius pasveikino mokyklų bibliotekininkus su šventė ir įteikė padėkos raštus mokiniams, labiausiai mylintiems knygą. 3a klasės mokiniai apdovanoti padėkos raštu už aktyvų grožinės literatūros skaitymą.

Vedantieji, Agota ir Edas, atsisveikindami palinkėjo:

Mylėkime knygas, nes tai mūsų išmintis.

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Su pavasariu!

Pavasario saulė prašvito meiliai

Ir juokiasi, širdį vilioja;

Iškilo į dangų aukštai vieversiai,

Čyrena, sparneliais plasnoja.

(Maironis)

Neformaliojo ugdymo būreliai „Piešk, lankstyk, lipdyk“ ir „Įdomieji darbeliai“ sveikina visus su pavasariu!

Būrelių vadovė mokyt. G. Jonikienė

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Lietuvos Mokinių Parlamentas

Lietuvos Mokinių Parlamentas, kurį sudaro 95 vyresnių klasių moksleiviai, yra demokratiškai renkama mokinių institucija, atstovaujanti mokinių interesams bei dalyvaujanti vaikų ir jaunimo politikos formavime.

Š. m. kovo 25 d. mūsų mokykloje vyko kandidato – rinkiko į Lietuvos Mokinių Parlamentą rinkimai, kuriuose dalyvavo dvi mokinės, tai Saulė Lukošiutė 9c klasė ir Aistė Rimgailaitė 9b klasė. Suskaičiavus rinkimų biuletenius paaiškėjo, kad didele balsų persvara rinkimus laimėjo Aistė Rimgailaitė. Linkime Aistei sėkmės dalyvaujant balandžio 7 dieną tolimesniame etape, rajono rinkimuose į LMP.

 
 • PDF
 • Spausdinti
 • El. paštas

Antikos kultūros olimpiada

Kovo 18-19 dienomis Vilniaus universitete vyko respublikinė Antikos kultūros olimpiada. Į ją mokyklinių turų nugalėtojus (9-12 klasių mokinius) pakvietė VU Filologijos fakulteto Klasikinės filologijos katedra ir Klasikų Asociacija.

Olimpiados tikslai buvo skatinti mokinius domėtis Antikos kultūros istorija, plėtoti mokinių Europos ir Lietuvos kultūros istorijos žinias, geriau supažindinti mokinius su Antikos kultūros paveldu, jo formuojančia įtaka Europos ir Lietuvos kultūros istorijai, padėti atsiskleisti geriausiai Antikos kultūrą išmanantiems, ja besidomintiems mokiniams, kelti mokinių bendrą humanitarinį lygį ir kultūrinį išprusimą, gilinti klasikinių literatūros tekstų suvokimą.

Renginyje dalyvavo net 74 Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklos ir daugiau kaip du šimtai 9-12 klasių mokinių.

Džiugu, kad joje dalyvavo 12 b klasės mokinys Ričardas Grinaveckis. Jis buvo apdovanotas Švietimo ir mokslo ministro G.Steponavičiaus pagyrimo raštu už geras Antikos kultūros žinias. Olimpiadai jį ruošė lietuvių kalbos mokytoja J. Šliažienė.

 

Puslapis 4 iš 13

Lankytojų skaitiklis