• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Respublikinės moksleivių ir NVO varžytuvės „Sveikatingumo maratonas 2017“

Š. m. gegužės 8 d. Telšių „Germanto“ progimnazijoje vyko tradicinės respublikinės moksleivių ir NVO varžytuvės „Sveikatingumo maratonas 2017“. Renginys  buvo skirtas Raudonojo kryžiaus įkūrimo 154-osioms metinėms paminėti. Šiose varžytuvėse 5 – 8 kl. mokinių amžiaus grupėje dėl pereinamosios mero taurės rungėsi ir mūsų Telšių „Atžalyno" progimnazijos komanda, vadovaujama VSPS A. Matulevičienės.

Dalyviai turėjo pristatyti piešinį bei paruošti sveiko maisto patiekalų. Komandos buvo vertinamos už prisistatymus, tikrinamos jų žinios sveikos gyvensenos, saugaus eismo bei pirmosios pagalbos teikimo klausimais. Po įtemptos kovos buvo paskelbti nugalėtojai ir jais tapo mūsų progimnazijos komanda, kurią sudarė šie mokiniai: J. Vaitkaitytė, M. Petkutė, G. Vasiliauskaitė, V. Steckytė, E. Mackevičiūtė. Visoms komandoms ir jų vadovams buvo įteikti padėkos raštai bei atminimo dovanos.

VSPS A. Matulevičienė

 

Lankytojų skaitiklis