• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kvadrato varžybos

Š.m. rugsėjo 13-30 dienomis vyko Telšių rajono 5-6 klasių mokinių kvadrato varžybos „Angelo sargo“ taurei laimėti. Be mūsų mokyklos rinktinės dalyvavo dar 7 komandos. Pirmąsias varžybas pralaimėję Nevarėnų vidurinės mokyklos komandai, sekančiose mus lydėjo sėkmė. Nugalėję ,,Germanto“ vidurinės mokyklos ir Telšių globos namų komandas, patekome į sekantį varžybų etapą. Antrame ture įveikę Janapolės pagrindinės mokyklos komandą, patekome į pusfinalį. Pusfinalyje pralaimėjome „Kranto“ komandai ir žaidėme dėl 3-4 vietos. Finale įveikėme „Džiugo“ sportininkus ir užėmėme garbingą III-ją vietą.

Apdovanojimai vyko spalio 2d. Telšių Katedroje, kur buvo aukojamos šventos Mišios policijos dienai paminėti. Komandos apdovanotos taurėmis ir diplomais, o mokiniai – medaliais.

Kūno kultūros mokytoja Loreta Jankauskienė

 

Lankytojų skaitiklis