• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Knygų pristatymo konkursas Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje

Šiais metais Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka organizavo regioninį Knygų pristatymo konkursą vaikams ir jaunimui. Konkurso tikslai – populiarinti kokybišką bei vertingą lietuvių ir užsienio šalių įvairių žanrų literatūrą vaikams bei jaunimui, skatinti mokinių kūrybiškumą, ugdyti gebėjimą kritiškai vertinti, atsirinkti ir įtaigiai pristatyti knygas.

Balandžio 26 dieną Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje įvyko knygų pristatymo atrankinis konkursas, skirtas 17-ajai Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei. Jo metu trijose amžiaus kategorijose pasirodė 62 mokiniai iš 9 mokyklų, buvo pristatytos 22 knygos. Vaikai knygas pristatė atsakingai, rimtai, išraiškingai, įdomiai, entuziastingai ir linksmai pasiruošę. Pristatymų metu buvo naudotos dekoracijos, muzika, skaidrės.

Šiame konkurse mūsų progimnazijos garbę gynė 6b klasės mokinės Dominyka Jakumaitė ir Kamilė Vaitkutė. Jos labai išradingai ir stilingai pristatė anglų rašytojos J. Wilson knygą „Mes – dvynės“. Konkurso pabaigoje mergaitės buvo apdovanotos Telšių  Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos padėkos raštais ir Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos įsteigtais prizais.

Dalyvauti šiame šiame konkurse Dominyką ir Kamilę paskatino progimnazijos bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė, o konkursui jas paruošė lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Šliažienė.

Bibliotekos vedėja Aušra Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis