• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Lietuvių kalbos mokytojų gerosios patirties užsiėmimas

Balandžio 20 dieną mūsų progimnazijoje įvyko Telšių rajono lietuvių kalbos mokytojų gerosios patirties užsiėmimas.

Jame buvo aptartos PUPP ir 6, 8 klasių standartizuotų testų vertinimo naujienos, problemos ir kitos aktualijos.Taip pat pasidalinta mintimis iš Žematijos regiono konferencijos „Grąžinti knygą į vaikų rankas – iššūkis XXI amžiaus mokytojui“. Lietuvių kalbos mokytojos pristatė projekto „Mano sėkmės istorija 2017“ medžiagą.

Užsiėmime gerąja savo darbo patirtimi dalijosi mūsų mokyklos mokytojos Danguolė Eirošienė ir Jūratė Šliažienė. Jos pristatė pranešimus „Kaip sekasi dirbti 5 ir 7 klasėse pagal atnaujintas lietuvių kalbos ir literatūros programas?“ Mokytojos kalbėjo apie darbo privalumus ir trūkumus, su kuriais susiduria dirbdamos 5 ir 7 klasėse pagal naująją programą. Taip pat jos pasidalijo su kolegėmis sukaupta metodine medžiaga: integruotų pamokų planais, pateiktimis, dalomosiomis užduotimis.

Džiugu, kad minėtos mūsų progimnazijos mokytojos ėmėsi iniciatyvos ir aptarė su kitų mokyklų lituanistėmis tai, kas palengvina kasdieninį mokytojo lituanisto darbą.

Lietuvių kalbos mokytojų metodinė grupė

 

Lankytojų skaitiklis