• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konkursas „Rašau ir skaitau gimtinei“

Kovo 29 dieną įvyko raiškaus skaitymo bei dailyraščio „Rašau ir skaitau gimtinei“ konkurso, kuris buvo skirtas mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, rajoninis etapas. Jame mūsų mokyklos garbę gynė ir savo gebėjimus parodė pirmokas Paulius Bondauskas, ketvirtokas Valentas Bertašius, šeštokė Ema Eigirdaitė bei septintokė Karolina Niuniavaitė.

Konkursas vyko Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje. Jame dalyvavo 32 mokiniai iš įvairių Telšių miesto ir rajono mokyklų. Dalyvių laukė ir juos sutiko ne tik šio konkurso organizatorės – Telšių švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos skyriaus darbuotojos, bet ir knygos veikėjai Karlsonas ir Frekenbok su savo augintine Matilda. Jie labai maloniai nustebino ir pralinksmino visus dalyvius. Šie personažai priminė vaikams, kaip reikia dailiai ir be klaidų rašyti bei raiškiai skaityti, davė naudingų patarimų, egzaminavo konkurso organizatorius. Jie, palinkėję „rašytojams“ dailiai parašyti, o „skaitytojams“ sklandžiai paskaityti, iškeliavo pas kitus vaikus.

Puikiai nusiteikę vieni mokiniai sėdo rašyti dailyraštį, o kiti tuo pat metu visus susirinkusius džiugino pasirinktų kūrinių raiškiu skaitymu. Džiugu, kad šiame konkurse pralaimėjusių nebuvo. Visi konkurso dalyviai, labai kruopščiai ir atsakingai atlikę užduotis, buvo apdovanoti knygomis bei padėkomis.

Dėkoju mūsų mokyklos lietuvių kalbos mokytojoms Alvidai Petkuvienei bei Danguolei Eirošienei, padėjusioms paruošti mokinius šiam konkursui. 

Specialioji pedagogė – logopedėJūratė Šiaudkulienė

 

Lankytojų skaitiklis