• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Robotiada 2017

Kovo 24-25 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyko „Robotiada – 2017“. Tai didžiausia robotikos šventė Lietuvoje. Jos metu vyko robotikos olimpiada ir žinomiausios pasaulyje First LEGO League varžybos. Šis renginys organizuojamas penktus metus iš eilės. Jo tikslas – populiarinti STEM mokslus Lietuvoje bei suburti naujausiomis technologijomis besidominčią bendruomenę.

Kovo 24 dieną šiame renginyje lankėmės ir mes, 36 mūsų progimnazijos mokiniai (32 šeštokai ir 4 aštuntokai). Čia galėjome pamatyti robotikos įdomybes, tapti išradėjais per 15 minučių, sukonstruoti savo robotus, pasivaržyti su draugais, padiskutuoti apie šiuolaikines technologijas ir jų ateitį ir, žinoma, pasilinksminti Simuliatorių akademijoje, IQ zonoje, VR džiunglėse, „Topo centro“ interaktyvioje zonoje. Kupini įspūdžių ir džiugių emocijų, grįždami namo, užsukome papramogauti į atsinaujinusią Kauno „Megą“.

„Robotiadoje“ mums, mokiniams, labai patiko, nes tai šaunus renginys smalsiems šiuolaikiniams technologijų naudotojams. Už apsilankymą jame dėkojame informacinių technologijų mokytojai Sonatai Kazokevičienei, 6a ir 6b klasių vadovėms Alvidai Petkuvienei ir Jūratei Šliažienei.

6b klasės mokinės Ignė Druskinytė ir Romena Bičkutė

 

Lankytojų skaitiklis