• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Žemės diena

Žemės dienos minėjimas – ne tik graži šventė ir tikrojo pavasario pradžia. Ši diena  mums visiems primena, kad Žemei reikia mūsų pagalbos ir jai padėti galime visi kartu. Tokie renginiai suvienija mokinius, mokytojus, kad galėtume kartu susimąstyti apie mūsų planetą, aplinką, gamtą ir ką nors pakeisti.

 

„Juk padėti sergančiai Žemei galime visi kartu. Nori keisti pasaulį į žalesnį? Jautiesi atsakingas už savo aplinką? Gyveni ne vien šia diena, bet susimąstai apie savo ateitį? Tuomet būk aktyvus ir parungtyniauk su savo draugais“, – tokiais žodžiais kovo 20 dieną mūsų gimnazijoje prasidėjo Protmūšis, skirtas Žemės dienai. Visos 4 komandos puikiai paruošė namų darbus, entuziastingai atsakinėjo į Protmūšio klausimus, ieškojo sprendimo būdų, kaip įveikti globaliomis tapusias problemas. Klausimai apie Žemę buvo iš biologijos, fizikos ir chemijos mokomųjų dalykų. Nugalėtojais tapo 8b klasės progimnazistai, labai gerai pasirodė ir kitos komandos.

Protmūšyje netrūko gerų emocijų ir naujų žinių. Visi dalyviai buvo sužavėti renginiu ir tikimės, kad jų bus kuo daugiau!

Emilija Mackevičiūtė, 8b klasės mokinė

 

Lankytojų skaitiklis