• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pasaulinė vandens diena UAB „Telšių vandenys“

Kovo 22 d. Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kvietė visus norinčiuosius į žygį, skirtą paminėti Pasaulinę vandens dieną bei daugiau sužinoti apie Telšių rajone tiekiamą vandenį, jo gavybą bei kokybę. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir mūsų mokyklos bendruomenės nariai. Dalyvių laukė ekskursija po UAB „Telšių vandenys“, kurią vedė vandentiekio cecho viršininkė Irena Norkienė.

Žygio dalyviai galėjo ne tik pamatyti kaip vyksta vandens gavybos procesas, apžiūrėti įrenginius, laboratoriją, bet ir sužinoti atsakymus į visus juos dominančius klausimus (apie vandens pH, vandenvietes, rajono gyventojų aprūpinimą centralizuotu vandeniu, vandens sunaudojimą, vandens kokybės reikalavimus, priežiūrą ir kt.).

VSPS A. Matulevičienė

 

Lankytojų skaitiklis