• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kovo 11-osios šventė „Atžalyno“ progimnazijoje

Kovo 10 dienos rytą, dar gerokai prieš pamokas ir pertraukų metu „Atžalyno“ progimnazijoje skambėjo lietuviškos dainos apie laisvę, o didžiuliame ekrane nuostabūs Lietuvos vaizdai keitė vienas kitą, buvo pateikiama informacija apie Lietuvos nepriklausomybės paskelbimą 1990-aisiais, rodomas Kovo 11-osios aktas, Aukščiausiosios Tarybos, paskelbusios šį svarbų dokumentą, fotografijos.

Klasių vadovai savo auklėtiniams vedė Šlovės pamoką, per kurią vyko pokalbiai, diskusijos apie istorinių įvykių svarbą šiandieniame gyvenime. Vaikai žaidė, piešė, atsakinėjo į klausimus. Mokykloje šia proga lankėsi ir atsiminimais dalijosi buvusi mokytoja D. Pilipavičienė.

Pradinių klasių mokinukai dalyvavo gražioje respublikinėje akcijoje „Gyvasis tautos žiedas“. Vaikai, pasipuošę trispalvėmis Lietuvos vėliavėlėmis, ėjo į kiemą, tautinės vėliavos spalvų juostomis padabino mokyklos alėją, susikibę rankomis sustojo į didelį ratą ir sugiedojo Tautišką giesmę. Taip pasidžiaugė švente.

Jaunieji mokyklos žurnalistai paruošė progimnazijos laikraščio „Labas“ numerį, skirtą Kovo 11-ajai. Laikraštuke spausdinamas istorijos mokytojos V. Nekrašienės interviu apie Nepriklausomybę, mokinių straipsneliai apie jų didžiavimąsi Lietuva ir pastangas būti šauniais piliečiais, vaikų sukurti eilėraščiai.

Progimnazijos bendruomenė džiaugiasi savo gebėjimu susitelkti ir smagiai bei išradingai paminėti Lietuvai svarbias datas.

„Atžalyno“ progimnazijos mokytoja Audra Arlauskienė

 

Lankytojų skaitiklis