• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Verslumo pamoka „Kaziuko mugė“

Kiekvienais metais mūsų progimnazijoje yra organizuojama tradicinė „Kaziuko mugė“. Tądien vyksta daug įvairių veiklų. Kovo 3 d. ryte 5c klasės mokiniai prie progimnazijos durų pasitiko mokytojus ir papuošė juos bei techninio personalo darbuotojus karoliais iš riestainėlių, primindami apie smagų pavasarinį šurmulį, kuris paplitęs po visą Lietuvą.

Pradinių klasių mokiniai vykdė integruotas veiklas ir paruošė parodą, kurioje atsispindėjo lietuvių liaudies tradicijos. Pertraukų metu vaikščiojo kviesliai, pasipuošę tautiniais rūbais ir kvietė mokytojus, mokinius į „Kaziuko mugę“. 5a ir 5b klasės mokiniai progimnazijos fojė surengė nuotaikingas lietuvių liaudies skaičiuočių varžytuves.

Po pamokų bendruomenė skubėjo į aktų salę, kur pradinukai teatralizuotai paskelbė „Kaziuko mugės“ pradžią. Įvairiais dirbiniais ir skanumynais prekiavo ne tik mokiniai, bet ir tėveliai bei seneliai. Visus lydėjo šventinė nuotaika. Vieni grožėjosi originaliais dirbiniais, kiti mėgavosi pardavinėjimu ir pirkimu, o štai treti linksmai trypčiojo pagal muziką. Organizatoriai džiaugėsi maloniomis šventės akimirkomis ir pakvietė visus susitikti kitais metais. Dalyvavę mugėje mokiniai ne tik turėjo progą parodyti savo gebėjimus, išmonę, bet ir įgyti verslumo įgūdžių parduodami savo gaminius.

Dėkojame organizatoriams už linksmą nuotaiką, šaunias menines idėjas, o mažiesiems verslininkams už jų pačių, bendradarbiaujant su tėveliais, pagamintus darbelius bei komercinius gebėjimus.

„Bendraminčių“ narė Deimantė

 

Lankytojų skaitiklis