• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Nacionalinis diktantas progimnazijoje

Nacionalinis diktantas – tarptautinis suaugusiųjų ir mokinių raštingumą skatinantis konkursas. Vasario 24 dieną jis buvo organizuotas jau 10-ą kartą. Pagrindinis konkurso tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai.

Tą dieną mūsų progimnazijos lietuvių kalbos mylėtojai skyrė 45 minutes savo laiko pasitikrinti gimtosios kalbos žinias. Džiugu, jog jie suprato, kad diktantas – tai ne egzaminas, o galėjimas prisidėti prie lietuviško žodžio saugojimo, galimybė didžiuotis savo kalba ir mūsų bendrystės puoselėjimas, kuriamas per kalbą.

„Ačiū“ sakome progimnazijos direktoriui ir pavaduotojai Vilmai už pagalbą organizuojant ir vykdant diktanto rašymą. Nuoširdžiai dėkojame ugdytinių mamoms Jūratei ir Violetai, mokytojoms Sonatai ir Rasai bei 43 mūsų mokiniams, tą dieną rašiusiems diktantą ir įrodžiusiems, jog meilė gimtajai kalbai mus vienija.

Lietuvių kalbos mokytojų metodinė grupė

 

Lankytojų skaitiklis