• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Dėl Nacionalinio diktanto 2017 rašymo

Mieli „Atžalyno“ progimnazijos bendruomenės nariai!

Maloniai kviečiame progimnazijos mokinius, jų tėvelius, mokytojus, darbuotojus – visus, kurie myli savo gimtąją lietuvių kalbą, 2017 m. vasario 24 d., penktadienį, 10 val. dalyvauti Nacionalinio diktanto rašyme.

Šis konkursas – ne tik puiki galimybė pasitikrinti savo žinias, bet ir paskatinimas didžiuotis unikalia lietuvių kalba, ją puoselėti ir taisyklingai rašyti.

Nacionalinis diktantas bus transliuojamas per LRT Radiją (buvusi LRT radijo pirmoji programa).

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, galimybę rašyti Nacionalinį diktantą suteikia ir mūsų mokykla.

Diktantą rašysime 2017 m. vasario 24 d., penktadienį, 10 val. 216 kabinete (antrame aukšte).

Diktanto dieną, penktadienį, renkamės 9.45 val. 216 kabinete.

Būtų labai šaunu, kad bendruomenės nariai, norintys rašyti diktantą, iki vasario 24 dienos 9.00 val. apie tai praneštų diktanto koordinatorei lietuvių kalbos mokytojai Jūratei Šliažienei, el. p. – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Lankytojų skaitiklis