• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Šv. Valentino dienos šventė progimnazijoje

Šv. Valentino dienos žaismingas paminėjimas vyksta kiekvienais metais mūsų progimnazijoje. Šiais metais šventę organizavo 6-tų klasių mokiniai ir jų auklėtojos. Ryte atėję į progimnaziją mokiniai  ir mokytojai galėjo pasidžiaugti širdelėmis papuoštu vestibiuliu bei maloniu siurprizu mokytojų kambaryje.

Visą savaitę veikė „Valentino paštas“ ir progimnazijos bendruomenė buvo kviečiama rašyti draugystės laiškus ar linkėjimus vieni kitiems. Vasario 14 dieną 6 b klasės mokiniai ne tik įteikė laiškus savininkams, bet ir trumpai papasakojo šios šventės kilmę. Taip pat paruošė klausimus apie šią šventę ir teisingai atsakiusiems dovanojo prizus. Pertraukų metu buvo organizuojama KARAOKE, į kurią įsijungė drąsiausi ir dainingiausi mokiniai bei mokytojai. O kiti dalyviai aktyviai palaikė vieni kitus: kartu dainavo ir šoko. Pradinukai vieni kitus ir savo mokytojas džiugino dovanodami „širdeles“. Tądien visiems buvo linksma ir smagu.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis