• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimas

Vasario 15 d. rytą progimnazijos aktų salėje vyko minėjimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Būrelio „Piliečio žadintuvas“ nariai trumpai papasakojo apie Vasario 16-osios reikšmę Lietuvos istorijai ir šiandieniniam mūsų gyvenimui. Sugiedojusi Tautišką giesmę visa progimnazijos bendruomenė išėjo į kiemą ir nusifotografavo pasipuošusi Lietuvos vėliavos spalvomis.

Valstybės atkūrimui minėti buvo skirta visa diena, integruota į ugdymosi procesą. 5-8 klasių mokiniams buvo organizuojama „Sveikatingumo diena“, kurioje visi mokiniai aktyviai dalyvavo. Vasario 16-osios proga progimnazijos erdvės pasipuošė 1-8 klasių paruoštais plakatais, kuriuose mokiniai išreiškė savo meilę gimtajam kraštui, pasitikėjimą, džiaugsmą Lietuva. Tikimės, kad Vasario 16 -osios šventė išliks mūsų širdyse kaip vienybės, darnos ir sąmoningumo pamoka.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis