• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Draugystė su Naujamiesčio mokyklos mokiniais

Šių metų sausio 18 d. mūsų progimnazijoje lankėsi Naujamiesčio mokyklos mokiniai. Pradinių klasių mokiniams jie parodė miuziklą „Švelnukų šaly“. Miuzikle vaidino mokyklos bendrabutyje gyvenantys vaikai, kurių amžius nuo 9 iki 16 metų. Šį nuostabų reginį sukūrė jų auklėtojos Virginija Bružienė, Jurgita Kazlauskienė ir muzikos mokytoja Dalia Vėlavičienė.

Po miuziklo mūsų progimnazijos pradinukai nuoširdžiai džiaugėsi ir negailėjo plojimų jauniesiems aktoriams, jų auklėtojoms. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė ir metodinės grupės pirmininkė Diana Riškienė pasidžiaugė draugyste su kaimynais bei visų pradinukų vardu padėkojo ir padovanojo saldainių.

Būrelio „Bendraminčiai“ narė Kornelija

 

Lankytojų skaitiklis