• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Prisiminus šventes Lieplaukės skyriuje

Ikimokyklinukai kartu su priešmokykline grupe labai laukė didžiųjų švenčių, nes kiekviena diena visą gruodžio mėnesį žadėjo vis kažką naujo ir netikėto. Adventinis kalendorius kasdien kvietė daryti gerus darbelius, už kuriuos maišeliuose laukė vis kitoks saldumynas. Labai norėjosi šventinės aplinkos, todėl kiekvieną dienelę piešėme, karpėme, lipdėme, gaminome papuošimus.
Mūsų grupė nušvito visomis šventinėmis spalvomis! Rimtai nusiteikę kibome mokytis eilėraštukų, dainelių, muzikinių ratelių, nes laukė susitikimas su Kalėdų seneliu. Pagaliau nuvykome į Biržuvėnų dvarą ir puikiai pasilinksminome su pasakų personažais, o už gražiai padeklamuotus eilėraštukus iš senelio rankų buvo įteiktos dovanėlės. Šventę vainikavo pasivažinėjimas po parką arkliuko traukiamu vežimu – tilpo visi vaikučiai! Kas savaitę vis po vieną daugiau deginome Adventinio vainiko žvakutes. Gruodžio 23 d. degė visos keturios žvakutės, o mes klausėme giesmelių, kalbėjomės apie šią ypatingą tradiciją. Prieš išsiskirdami atostogėlių, padarėme tėveliams atvirukus ir angeliukus su nuoširdžiausiais palinkėjimais. Tebūnie visi laimingi ir sulaukia nors ir nedidelių stebuklų išsipildymo!

Mokytoja Regina Jankauskienė

 

Lankytojų skaitiklis