• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Smagu dovanoti šventę

Laukdami šv. Kalėdų, 6c klasės mokiniai ir jų auklėtoja Lina Trepkevičienė surengė tėvelių ir vaikų pasibuvimą. Pasikvietę keletą septintokų paruošė šventinį koncertą. Mokiniai dainavo, grojo ir vaidino, padovanojo tėveliams kalėdinius atvirukus, kuriuos padėjo sukurti dailės mokytoja, bei darbelius, kurtus technologijų pamokose. Vėliau visi, susėdę prie stalų, kartu su tėvais vaišinosi, kalbėjosi. Po šio jaukaus pasibuvimo tėvai buvo pakviesti į paskaitą „Pozityvus drausminimas ir ribų nustatymas“, kurią vedė lektorė V. Bidvienė.

Gruodžio 13 d. kalėdine programėle buvo pasveikinti rajono anglų kalbos mokytojai Telšių mokytojų švietimo centre. Čia rodyta programėlė buvo papildyta aštuntokės Virminos Steckytės bei buvusių mokyklos mokinių Vaidos Vaserytės ir Silvijos Steckytės muzikiniais pasirodymais. Visi rajono anglų kalbos mokytojai buvo pradžiuginti mūsų progimnazijos penktų-septintų klasių mokinių padarytais ir angliškai užrašytais kalėdiniais atvirukais-sveikinimais. Renginio metu buvo pristatytas integruotas informacinių technologijų bei anglų kalbos projektas „ Kalėdinis sveikinimas, naudojant Moovly ir Power Point programas“. Šį projektą visą gruodžio mėnesį vykdė  6b ir 7b klasių mokiniai, padedami anglų kalbos mokytojos Linos Trepkevičienės ir tecnologijų mokytojų Lianos Liubienės ir Sonatos Kazokevičienės.

6c klasės seniūnė Gintautė Jonušaitė

 

Lankytojų skaitiklis