• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

6b klasės išvyka į Klaipėdos išmaniąją mokyklą

Robotika – mokslas apie robotus ir išmaniąją techniką, kuri keičia mūsų gyvenimą. Šiandien robotai vis dažniau naudojami mūsų buityje. Dabar namuose turime dulkių siurblius, skalbimo mašinas, kompiuterius, o rytoj galbūt turėsime robotus...

Gruodžio 1 dieną, saulėtą ketvirtadienį, mes, 6b klasės mokiniai, kartu su klasės vadove Jūrate Šliažiene ir informacinių technologijų mokytoja Sonata Kazokevičiene apsilankėme Klaipėdos išmaniojoje mokykloje.

Čia mums vyko edukacinis robotikos užsiėmimas, kurį vedė mokytojas Vaidas. Iš pradžių jis mums papasakojo apie įvairius robotus. Daug įdomaus sužinojome apie robotus – buitinius prietaisus, pramoninius robotus, robotus – chirurgus ir robotus humanoidus. Mokytojas Vaidas savo pasakojimą papildydavo trumpais filmukais. Mus ypač sudomino filmukas apie robotą humanoidą Nao, kuris moka vaikščioti, kalbėti, gali atpažinti savo šeimininką ir turi daug kitų žmogiškų gebėjimų.

Įdomiausia užsiėmimo dalis buvo ta, kai mums patiems reikėjo sukonstruoti robotus iš profesionalių robotų konstruktorių LEGO EV3 ir surengti robotų Sumo varžybas. Dirbome susikaupę, draugiškai padėdami vienas kitam ir labai azartiškai kovomės robotų ringe. Net nepastebėjome, kaip greitai prabėgo užsiėmimo laikas.

Šis užsiėmimas buvo puiki pamoka, kurioje mes mokėmės kūrybiškai mąstyti, greitai analizuoti situaciją ir taikyti įvairius problemų sprendimo būdus. Už šį edukacinį renginį nuoširdžiai dėkojame mūsų progimnazijos administracijai, padovanojusiai jį mums, nes 2015-2016 m. m. buvome viena iš geriausiai mokykloje pamokas lankiusių klasių.

6b klasės seniūnė Dominyka Jakumaitė

 

Lankytojų skaitiklis