• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pagalba benamiams gyvūnams

Artėjant gražiausioms metų šventėms Kalėdoms, žmonės stengiasi būti geresni, dosnesni. Prisimenami tie, kuriems ypač sunku.

Mūsų mokyklos 1a, 1b ir 5 c klasės mokiniai nutarė prisidėti prie paramos benamiams gyvūnams. Į mokyklą atnešė maistelio šunims ir katėms, įvairių daiktų, taip reikalingų gyvūnėliams. Gruodžio 1 dieną mokyklos skaitykloje lankėsi VšĮ „Telšių uodegėlė“ savanorė, kuri papasakojo apie prieglaudos veiklą, pamokė, kaip elgtis su gyvūnais. Mokiniai ne tik klausėsi pasakojimo, bet ir žiūrėjo skaidres, filmukus, uždavė viešniai klausimų.

Po susitikimo atidavė daugybę dovanų prieglaudos keturkojams. Juk jiems ypač reikia pagalbos, o daryti gerus darbus be galo malonu.

5c klasės auklėtoja D. Eirošienė

 

Lankytojų skaitiklis