• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Žemaičių diena progimnazijoje

Lapkričio 30 dieną mūsų progimnazijoje buvo suorganizuota Žemaičių diena. Tą rytą būrelio „Piliečio žadintuvas“ nariai pasveikino mokinius žemaitiškai ir papasakojo apie Žemaitiją bei Telšių miestą. Vėliau vyko viktorina. Joje dalyvavo trys penktokų klasės, kurios turėjo savo palaikymo komandas.

Pradžioje visos komandos prisistatė, ,,Piliečio žadintuvo“ nariai padeklamavo žemaitišką eilėraštį. Progimnazijos direktorius palinkėjo visiems sėkmės ir prasidėjo rimtas darbas. Visi dalyviai buvo labai susikaupę ir susimąstę. Išvis buvo trys turai, po kiekvieno turo komandos gavo papildomas užduotis, kuriose reikėjo parašyti žemaitiškų žodžių reikšmes. Taip pat buvo 5 teisėjai, kurie taisydavo užduočių atsakymus. Po visų trijų turų buvo pertrauka ir po to paskelbti nugalėtojai, kuriais tapo 5a klasės mokiniai. Visi buvo laimingi ir patenkinti apdovanojimais, kuriuos įteikė direktorius.

„Bendraminčių“ narė Erika Bumblauskaitė

 

 

Lankytojų skaitiklis