• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Karjeros diena pradinėse klasėse

Pradinėse klasėse įgyvendinama Ugdymo karjerai programa, kurios tikslas – sudaryti sąlygas mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, būtinas tolesniam ir sėkmingam mokymosi krypties ar profesinės veiklos pasirinkimui.

Vienas iš Ugdymo karjerai programos įgyvendinimo veiklos būdų yra Karjeros dienos organizavimas pradinėse klasėse. Per pirmą pamoką pradinukai paruošė projektinius darbus apie profesijas, su kuriomis buvo planuojama susipažinti. Po projektinio darbo pradinukai lankėsi savo tėvelių darbovietėse ir susipažino su įvairių profesijų atstovais. Pirmokai ir 4c klasės mokiniai lankėsi K. Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje. 2a klasės mokiniai susipažino su gaisrininko profesija Telšių priešgaisrinėje tarnyboje. 2b klasės mokiniai pabuvojo „Skandye“ medžiagų dažymo įmonėje. Trečiokai lankėsi Dūseikių socialinės globos namuose ir VšĮ „Soneima“. 4a klasės mokiniai stebėjo kaip gaminami baldai K. Viktoravičiaus baldų gamybos įmonėje. 4b klasės mokiniai lankėsi knygyne „Pegasas“.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis