• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Svečiuose studentės

Lapkričio 29 d. „Atžalyno“ progimnazijoje svečiavosi Šiaulių valstybinės kolegijos Mokymo paslaugų centro Telšių skyriaus Socialinio darbo studijų programos antrakursės. Studentės kvietė ketvirtokus smagiai praleisti laiką, kartu žaismingai pakalbėti apie psichinę sveikatą, jos stiprinimą.

4a klasės mokiniai kviesti dalyvauti protų mūšyje, susiskirstant į „Morkiukų“, „Kiaušiukų“ ir „Obuoliukų“ komandas. Mokiniai minė mįsles, atsakinėjo į klausimus apie sveiką mitybą, aktyvų gyvenimo būdą, užbaiginėjo posakius ir t.t. Laimėti taškai - lazdyno riešutukai. Vaikai apdovanoti pagyrimo raštais, obuoliais bei naminiu obuolių pyragu.

4b klasės mokinius studentės kvietė dovanoti vienas kitam dovanas bei palinkėti kažko mielo artėjančių žiemos švenčių proga. Mokiniai žaidė "šaradas", kalbėjo apie švenčių laukimą, dalijosi mintimis, ko dar be dovanų jie laukia. Prisiminta ir lapkričio 29-ąją minima Draugo diena. Tad kalbėta apie draugystės svarbą, žaistas žaidimas „Draugystės ryšys“. Po linksmų užduočių vaikai skanavo studenčių paruoštas saldžiąsias dovanas.

4c klasės mokinius studentės skirstė į grupeles ir skatino komandinį darbą. Vaikai dalyvavo viktorinoje, kurios metu minė mįsles, ieškojo atsakymų į „suktus“ studenčių klausimus. Kai kurie klausimai sutelkė komandos narius rimtam ir bendram darbui. Po viktorinos mokiniai apdovanoti saldainiais, kuriuos dalinantis vėl prisiminta Draugo diena. Kalbėta apie draugiškumą, dalijimąsi ir t.t.

Užsiėmimų metu vaikai praplėtė žinias, kaip sveikos mitybos, aktyvaus gyvenimo būdo pagalba stiprinama psichinė sveikata. Mokiniai patyrė nemažai teigiamų emocijų, kurios taip pat labai svarbios psichinei sveikatai. Ačiū studentėms už apsilankymą.

Psichologė R. Kniukštaitė

 

Lankytojų skaitiklis