• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Atžalyno“ progimnazijoje atidarytas poilsio kambarys

Mokinių ugdymosi sėkmei didelę įtaką turi mokyklos mikroklimatas. Telšių „Atžalyno“ progimnazijoje patrauklios aplinkos kūrimui skiriama nemažai dėmesio. Prieš porą metų, mokykloje atsiradus laisvų patalpų, direktoriui Vytautui Vaitkui gimė idėja vienoje iš jų įrengti mokinių poilsio kambarį.

Jo erdvių projektą paruošė technologijų mokytoja Jadvyga Martinkienė, o įrengimo darbus atliko patys mokiniai su technologijų mokytojais.

Lapkričio 17 dieną progimnazijoje įvyko iškilmingas poilsio kambario atidarymas. Simbolinę juostelę perkirpo progimnazijos direktorius Vytautas Vaitkus ir mokinių tarybos pirmininkas Nerijus Gustys. Sveikinimo žodį tarė direktorius ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Mokinių tarybos kuratorė Jadvyga Dapšienė. Nerijus Gustys ta proga visiems priminė progimnazijos Mokinių tarybos funkcijas, savivaldos tikslus ir reikšmę. Mokinių taryba paruošė bendravimo poilsio kambaryje taisykles-susitarimus, mokiniai patys organizuoja budėjimą. Poilsio kambaryje mokiniai žaidžia stalo žaidimus, šiltai bendrauja, diskutuoja įvairiomis temomis. Mokinių taryba čia veda susirinkimus, kuriuose aptaria savo veiklos planus: renginių organizavimą, kitus jiems aktualius klausimus.

Džiugu, kad „Atžalyno“ progimnazija tampa vis patrauklesnė. Joje sudarytos tinkamos sąlygos ne tik mokymuisi, bet ir prasmingam poilsiui pertraukų metu ir po pamokų.

 

Lankytojų skaitiklis