• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sveikinimosi diena „Atžalyno“ progimnazijoje

Lapkričio 21 dieną minima Pasaulinė sveikinimosi diena. Sveikinimosi diena buvo sumanyta 1973 m., kai didžiųjų pasaulio valstybių žmonės dėl šaltojo karo aplinkybių buvo susipriešinę, mažai bendravo. Du broliai iš JAV visam pasauliui tada išplatino žinią, skatinančią maloniai sveikintis, šypsotis ir bendrauti. Ši graži tradicija paplito ir Lietuvoje.

Pasaulinę sveikinimosi dieną kasmet pamini ir mūsų progimnazija. Šiemet buvo pasiektas sveikinimosi rekordas. Vienu metu aktų salėje mokiniai ištarė sveikinimosi žodžius… Šią dieną priminė stendas „Kas yra pasaulinė sveikinimosi diena?“ ir Marijono Mikutavičiaus daina „Pasveikinkim vieni kitus“.

Linkime progimnazijos bendruomenei, kad ši graži tradicija taptų kasdienine tradicija, nes pasisveikinimas nieko nekainuoja, o širdžiai teikia daug džiaugsmo.

„Bendraminčių“ narės Brigita ir Deimantė

 

Lankytojų skaitiklis