• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Dalyvavimas akcijoje „Už beprasmes aukas keliuose“

Lapkričio 16 d. minima Pasaulinė kelių eismo nelaimių aukų atminimo diena. Tądien kviečiama prisiminti beprasmiškai žuvusiuosius keliuose ir gatvėse, pagerbti juos. Mūsų progimnazija atsiliepė į Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kvietimą ir dalyvavo akcijoje „Už beprasmes aukas keliuose“.

Mokinių taryba kartu su direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšiene ir VSPS Asta Matulevičiene už beprasmes aukas keliuose uždegė žvakutes Turgaus aikštėje. Meras Petras Stulpinas kiekvienai mokyklai įteikė pirmokams knygeles „Eismuolytės užduotėlės“ ir paragino būti pavyzdingais eismo dalyviais.

Kviečiame visus saugoti save ir suvokti, kad eismo sauga priklauso ir nuo mūsų saugaus eismo kultūros bei elgesio. Juk kiekvienas iš mūsų esame eismo dalyvis ir galime prisidėti prie gyvybių išsaugojimo.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis