• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pradinukų savaitė

Spalio 21 – 27 d. progimnazijoje buvo organizuojama Pradinukų savaitė. Pirmoji diena buvo skirta dailei ir technologijoms ir pavadinta „Lapų labirintuose“. Tądien mokiniai buvo labai kūrybiški, „siuvo“ rūbus iš lapų ir aprengė žmogaus siluetus. Lietuvių k. dieną „Raidžių lankoje“ rašė dailyraščius. Matematikos dieną „Matematikos pasaulyje“ atliko įvairias kūrybines skaičiavimo užduotis. Gražiausi dailyraščiai ir kūrybinės užduotys buvo iškabinti pradinukų alėjoje, kuriomis galėjo pasidžiaugti ne tik mokiniai, bet ir tėveliai.

Šią savaitę buvo organizuojamos ir pirmokų krikštynos. Pirmokai atliko įvairias užduotis ir buvo pripažinti pilnateisiais progimnazijos bendruomenės nariais. Jiems įteikti Lietuvos pirmoko pasai. Baigiamajame renginyje direktorius Vytautas Vaitkus ir pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė pasidžiaugė kūrybiška savaite ir apdovanojo visas pradines klases bei nugalėtojus padėkos raštais.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis