• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Sveikatingumo dienos Lieplaukės skyriuje

Spalio 17-20 d. Lieplaukės skyriuje vyko sveikatingumo dienos. Mokiniai savaitės veiklą pasiskirstė pareigomis. Vieni mokinukai buvo atsakingi už rytinę mankštą, kiti atsakingai vykdė „vaisių ruošėjų“ pareigas. Vaisius vaikai skanavo kasdien. Labai noriai klasės mergaitės suorganizavo  „košių dieną“.

Estetiškai paserviravo stalą, paruošė „košės puodelį“ kiekvienam klasės draugui. Bene daugiausia kūrybingumo, žinių ir kruopštumo pareikalavęs kūrybinis darbas buvo atliktas skyriaus pirmokų ir antrokų. Jie padedami savo mokytojos sukūrė iliustracinę sveikatingumo knygelę „Būkime sveiki“. Kurdami šią knygelę mokiniai palietė įvairius sveikatą lemiančius faktorius: žalingų įpročių prevenciją, asmens higieną, sveikos mitybos piramidę, darbo ir poilsio ritmą. Šis kūrybinis darbas buvo išsiųstas į iliustracinės sveikatingumo knygos konkursą „Sveikatos ABC“, kurį organizavo Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų skyrus. Savo knygelės anotacijoje mokinukai palinkėjo būti sveikiems visiems Lietuvos vaikams, saugoti save ir savo artimuosius.

Neabejingi šių dienų veiklai liko ir mokinių Tėveliai, kurie kartu su savo vaikais kūrė kūrybinius darbus iš vaisių ir daržovių. Padarytais darbeliais pasipuošėme savo mažą mokyklėlę.

Mokiniai labai džiaugėsi savo darbo rezultatais bei naujomis žiniomis apie sveikatą.

Mokytoja Aušra Gumuliauskienė

 

Lankytojų skaitiklis