• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tarptautinė mokytojų dienos šventė

Spalio 5 dieną UNESCO iniciatyva paskelbta Tarptautinė mokytojų diena. Tradiciškai mokyklose ši diena paminima kiekvienais metais. Mūsų mokykloje mokytojų profesinę šventę šiemet organizavo aštuntų klasių mokiniai, jų auklėtojai Jūratė Damanskienė ir Gintaras Vaitkaitis. Rytą į darbą atskubančius pedagogus prie mokyklos durų pasitiko nuotaikinga muzika, šilti sveikinimo žodžiai.

Pertraukų metu mokytojai Gintaras Vaitkaitis ir Laima Petrulaitienė dovanojo šventinį koncertą. Prie rudens gėrybių stalo su nuoširdžiausiais sveikinimais pedagogus kvietė aštuntokai. Mokyklos taryba mokytojus pradžiugino saldžia dovana – knygos formos tortu. Sveikinimų – linkėjimų plakatą mokytojams sukūrė Mokinių taryba.

Smagu, kad vyksta gražus bendradarbiavimas su tėveliais. Šventinę dieną integruotas pamokas pradinių klasių mokiniams vedė jų tėveliai.

Nuoširdžiai dėkojame tėveliams: Laimai – Jurytei Zakarauskienei, Oksanai Liasauskienei, Viktorijai Mikalauskienei, Dainiui Stonkevičiui, Irmai Bucevičiūtei, Almai Žutautaitei, Laurai Mikalauskaitei, Mariui Slavinskiui, Dinarai Dacienei, Linai Kreičmanienei, Dijanai Čirikienei, Kristinai Nuniavienei, Vilijai Jonauskienei, Aušrai Prušinskienei, Marijai Vaitkevičienei, Jurgitai Vainorei, Rasai Bendoraitienei, Tomai Girkontei.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

 

Lankytojų skaitiklis