• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Ekskursija po Degaičių seniūniją

Kiekvienų metų spalio mėnesio penktadienį pasaulyje minima tarptautinė šypsenos diena. Su šypsenomis veiduose spalio 7 dieną Telšių „Atžalyno“ Ryškėnų skyriaus priešmokyklinukai ir pradinukai susėdome į naująjį mokyklinį „Atžalyno“ progimnazijos autobusiuką ir išvykome į Degaičių parką. Parke mus maloniai pasitiko Degaičių seniūnas Antanas Kontrimas, įsegdamas visiems po šypsenos simbolį, vaišindamas saldainiais.

Ekskursiją po parką pradėjome nuo sunkiausio pasaulyje dviračio, kurį sukūrė šios seniūnijos seniūnas – Gineso rekordininkas. Ir visų džiaugsmui visi galėjo jį paminti. Po to seniūnas pakvietė mus pasivaikščioti po parką. Jis pasakojo, kad parke auga 300 rūšių augalų. Kokių tik nematėme: ir ąžuolą, ir pupmedį, ir tulpmedį, liepą, eglę, buką ir kitus! Ėjome parko takeliais, kurie turi savo pavadinimus. Padėkoję seniūnui už įdomų ir šiltą priėmimą, pažadėjome čia apsilankyti dar ne vieną kartą.

Ekskursiją tęsėme tos pačios seniūnijos teritorijoje įkurtame „Žvėrinčiuje“. Stebėjome ten gyvenančių žvėrių gyvenimą. Pirmiausia pamatėme vilką, kurį sutikti gamtoje yra retas atvejas. Išdidžiai mus iš aukšto stebėjo didysis apuokas. Stebėjome naujai atidarytą stumbryną ir naujuosius jo gyventojus – stumbrus. Didžiausią įspūdį paliko Sibiro meškinas Timofėjus. Jis jau ruošėsi žiemos miegui savo namelyje. Pramogavome įrengtoje vaikų žaidimo aikštelėje. Padėkoję savo vaikiškomis šypsenomis už nuoširdų priėmimą, išvykome namo.

Mokytojos Rimutė Gornienė ir Erika Šilinskienė

 

Lankytojų skaitiklis