• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Akcija „Apibėk mokyklą“

Rugsėjo 19 d. Telšių „Atžalyno“ progimnazijos pradinių klasių mokiniai ir mokytojai prisijungė prie Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro organizuojamos akcijos „Apibėk mokyklą“, skirtos Europos judriajai savaitei paminėti. Jos tikslas – paskatinti visus vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą.

Ši iniciatyva buvo pradėta iškilmingu atidarymu. Smagiai nuteikė 1-4 klasių mokinių ir jų mokytojų mankšta. Po to mokyklos direktorius V. Vaitkus pasveikino susirinkusius, paskatino visus kasdien aktyviai judėti ir perkirpo simbolinę juostelę, skelbiančią startą šiai iniciatyvai. Akcija truko 2 savaites. Vaikai ir mokytojai kasdien per numatytas pertraukas išbėgdavo į lauką ir 15 min. aktyviai leisdavo laiką mokyklos teritorijoje. Rugsėjo 30 d. šią akciją vainikavo sportinių-edukacinių renginių gausa, skirta Turizmo dienai paminėti, todėl visą dieną „Atžalyno“ progimnazijos bendruomenė galėjo aktyviai judėti ir stiprinti savo sveikatą.

VSPS A. Matulevičienė, „Bendraminčių” narės Ignė ir Romena

 

Lankytojų skaitiklis