• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Ryškėnuose paminėta Europinė mokyklų sporto diena

Rugsėjo 30 d. Telšių „Atžalyno“ progimnazijos Ryškėnų skyriuje, minint Europos mokyklų sporto dieną, surengtos vaikučių sportinės varžytuvės. Europos mokyklų sporto diena – tai šventė, kurios tikslas skatinti fizinį aktyvumą, išbandyti naujas fizinio aktyvumo formas ir sporto šakas ir, žinoma, sukurti bendruomeniškumo jausmą tarp visų dalyvių.

Šventėje įvairiose rungtyse rungėsi mažesnieji sportininkai ir puikius sportinius gebėjimus pademonstravo „Boružiukų“, „Nykštukų“, „Zuikučių“ grupių vaikučiai bei 1-3 klasių mokinukai. Varžytuvėse objektyviu teisėjavimu pasižymėjo mokytojos E. Šilinskienė, R. Gornienė , auklėtojos R. Pilipuitienė, K. Banevičiutė, auklėtojos padėjėjos J. Jankauskienė ir J. Rimšienė. Šventės organizatorius J. Gaurylius dalyviams palinkėjo sąžiningai ir garbingai nugalėti priešininkus, o pralaimėjus labai neliūdėti, juk svarbiausia smagiai praleisti laiką. Uždarymo metu visi kolektyvai ir geriausi sportininkai buvo apdovanoti Ryškėnų sporto klubo diplomais, medaliais ir D. Kasmauskienės įsteigtais prizais.

Varžybų vyr. teisėjas Tomas Gaurylius

 

Lankytojų skaitiklis