• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mes ir knygos

Meilę knygai mums įskiepijo tėveliai ir pradinių klasių mokytoja Irma Klaišytė. Dėl to ir penktoje klasėje su nekantrumu laukėme savarankiško skaitymo aptarimo pamokų, per kurias dalijomės perskaitytų knygų įspūdžiais. Smagu buvo klausytis draugų pasakojimų bei rinkti geriausią knygos pristatytoją ir įdomiausią knygą. Daugumos mūsų balsų sulaukė Kristinos Ohlsson knyga „Stiklo vaikai“ ir Angelos Naneti „Mano senelis buvo vyšnia“. Geriausia knygos pristatytoja tapo mūsų šaunuolė Julija, kurią mokytoja apdovanojo Atradimų medaliu.

Lietuvių kalbos mokytoja Audra Arlauskienė paragino paklausinėti savo tėvelių ir senelių apie jų vaikystės knygas. Pasirodo, kai kurie iš jų pirmąsias savo knygas tebesaugo namuose pačioje garbingiausioje vietoje ir paprašyti leido atsinešti ir parodyti draugams. Roberta su mama paruošė įdomų knygos ,,Mažųjų skaitiniai“ pristatymą. Vilius visus sudomino savo tėvelio vaikystės knygomis „Smokas Belju“ ir „Vilstono Čerčilio biografija“. Labai įdomus buvo ir Pauliaus pasakojimas.

Džiaugiamės naujuosius mokslo metus pradėję pasakojimais ir pokalbiais apie perskaitytas knygas, nes jos praturtina mus nuostabiais išgyvenimais, moko atskirti gėrį nuo blogio, lavina vaizduotę, kalbą ir raštingumą. Tikimės, kad įdomios knygos lydės mus visus mokslo metus.

5a klasės mokiniai ir lietuvių kalbos mokytoja Audra Arlauskienė

 

Lankytojų skaitiklis