• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Europos kalbų dienos paminėjimas

Kiekvienais metais mūsų mokykloje įdomiai ir linksmai paminima Europos kalbų diena, kuri švenčiama visoje Europoje. Rugsėjo 23 d. jau nuo pirmosios pertraukos girdėjome dainas įvairiomis kalbomis per mokyklos radiją.

Įspūdingus ir puikius stendus mokyklos foje, prie mokytojų kambario ir mokyklos skaitykloje su piešiniais Europos kalbų dienai paminėti paruošė šeštų, septintų klasių mokiniai. Vadovaujami dailės mokytojos, R. Aleksandravičienės, mokiniai piešė piešinius ir įvairiomis kalbomis užrašė žodį „ruduo“. Pertraukų metu skambėjo įvairių šalių muzika ir dainos. Septintos klasės mokiniai, per mokyklos radiją, pristatė Europos kalbų dieną ir pasveikino visus lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbomis. Mokytojai, mokytojų kambaryje, vaišinosi obuoliais ir spėliojo kalbas, kuriomis buvo užrašytas žodis „obuolys“. Sveikiname daugiausiai kalbų žinančias nugalėtojas! Geografijos mokytoją L. Baltrukonienę ir matematikos mokytoją R. Žutautienę, kurių laukia saldūs prizai.

Kalbų mokytojai tą dieną vedė pamokas susijusias su Europos kalbų dienos paminėjimu. Sprendė kryžiažodžius, rašė laiškus, spėliojo kalbas, pasisveikinimo žodžius, dainavo dainas, žiūrėjo filmukus anglų, rusų, vokiečių kalbomis.

Užsienio kalbų metodinė grupė

 

Lankytojų skaitiklis