• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

IT ir verslumo renginys#SWITCH!

Rugsėjo 9 d. direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė suorganizavo mokinių tarybos nariams kelionę į Vilnių. Mokiniai dalyvavo renginyje #SWITCH!, kuris vyko Litexpo parodų ir kongresų centre. #SWITCH! – didžiausias Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginys. Šio renginio iniciatorius Antanas Guoga. Visi vaikai gavo užkandį pietums. Taip pat renginio organizatoriai rūpinosi nemokamu dalyvių atvežimu į renginį.

Dalyviai turėjo galimybę susipažinti su šiandieniniu informacinių technologijų pasauliu, pamatyti dronus - padavėjus,  išgirsti sėkmės istorijas iš vizionierių lūpų, e-verslų vilkų, kaip žingsnis po žingsnio kilti karjeros laiptais dar mokykloje. Buvo galima žaisti įvairius kompiuterinius mokomuosius žaidimus ar stebėti kitų dalyvių žaidimus.

„Atžalyniečiai“ nuoširdžiai dėkoja už puikų IT ir verslumo renginį #SWITCH!
 

Lankytojų skaitiklis