• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pirmoji anglų kalbos pamoka

Mano Mokiny! Ar tu girdi?
Į tavo širdį noriu pasibelsti. Neužsisklęsk, o atlapok plačiai.
Tai, ką žinau ir moku, ką galiu,
Norėčiau, kad turėtum tu.

Tiktai priimk, kaip žemė priima lietutį,
Kaip medis – saulės šilumą ir šviesą.
Tiktai priimk. Ką moku ir galiu,
Norėčiau, kad turėtum tu.

Labai džiaugiuosi, kad sugrįžot
Skambučio aido pakviesti.
Čia jūsų laukia klasė, knygos,
Žinių keliai neatrasti...

Pirmąją šių mokslo metų anglų kalbos pamoką 5a, 6c, 6b ir 7b klasių mokiniai pradėjo anglų kalba palinkėdami savo klasės draugams ir sau sėkmingų mokslo metų. Vaikai užrašė savo palinkėjimus ant iš popieriaus iškirptų pieštukų ir sukūrė spalvingą plakatą. 6c klasės mokiniai rugsėjo pirmąją dieną savo palinkėjimais ir pasižadėjimais pildė klasės metraštį. Norime visus pasveikinti su prasidėjusiais naujais mokslo metais ir palinkėti kantrybės ir ištvermės sunkiame pažinimo kelyje.

Anglų k. vyr. mokytoja Lina Trepkevičienė

 

Lankytojų skaitiklis