• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Rajono varžytuvės „Per žemę paukščio sparnais“

Telšių rajono savivaldybės kultūros centras organizavo tradicines mokyklų pradinių klasių mokinių komandų varžytuves „Per žemę paukščio sparnais“, kurios skirtos Žemės dienai paminėti. Renginio tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą, išradingumą, sudaryti sąlygas išreikšti save, reprezentuoti savo mokyklą ir bendradarbiauti su kitų mokyklų mokiniais.

Varžytuvėse dalyvavo ir mūsų mokyklos 4-tų klasių mokinių komanda. Mokinius ruošė pradinių klasių mokytojos metodininkės Irma Klaišytė, Irena Bugelienė ir muzikos mokytoja metodininkė Laima Petrulaitienė. Komanda paruošė kūrybišką prisistatymą, sukūrė ekologinį modelį bei palinkėjimą – siurprizą priešininkų komandoms. Taip pat komandos viena kitai paruošė klausimus apie Telšių miestą. Komandų pasirodymus vertino organizatorių sudaryta vertinimo komisija. Visi dalyviai apdovanoti paskatinimo dovanėlėmis.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis