• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Mokyklinė uniforma

Informuoju, kad dauguma tėvų pritarė tamsiai mėlynos spalvos mokyklinei uniformai. Bus galima pasirinkti vieną ar kelis modelius: megztukas su sagomis, džemperis, megztukas su sagomis (švarkelis). Visų modelių apdaila bus vienodos spalvos. Uniformos matavimas vyks gegužės 12 d. (ketvirtadienį) nuo 10 iki 17 val. Antsiuvus ant rankovių bus galima užsisakyti individualiai. Už mokyklos emblemą reikės mokėti papildomai.

Bus reikalingas avansinis mokestis už kiekvieną gaminį 10 eurų, kurį reikės sumokėti matavimo dieną. Matavimo grafikas pagal kiekvieną klasę bus praneštas. Tėveliai, kurie negalės dalyvauti matavime, o uniformą rinksis patys mokiniai, avansinį mokestį gali įduoti vaikams arba klasės vadovui. Už duotą avansinį mokestį reikės pasirašyti.

Mokyklinė uniforma bus privaloma nuo 2016-09-01. Bus paruoštas mokyklinės uniformos naudojimo tvarkos aprašas.

Mokyklos direktorius Vytautas Vaitkus

 

Lankytojų skaitiklis