• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Projektas „Superklasė“

Jau antrus metus iš eilės mokyklos direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jadvygos Dapšienės iniciatyva buvo vykdomas projektas „Superklasė“, skirtas Lietuvos nepriklausomybei. Jo tikslas sutelkti mokyklos bendruomenę įprasminant svarbiausias Lietuvos istorijos datas, ugdant mokinių lyderystę, saviraišką ir kūrybiškumą. Aktyviausia veikla vyko vasario-kovo mėnesiais, kada 5-8 klasių mokiniai varžėsi dėl Superklasės titulo.

Projektas vyko trimis etapais, jų metu komandos turėjo atlikti po 6 konkursines užduotis, kurios įvertintos „širdelėmis“. Kiekviena klasė paruošė meninius pasirodymus patriotine tema Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai. Antroji užduotis – talentų konkursas, kuriame mokiniai atskleidė savo kūrybinius gebėjimus, lyderio savybes, tobulino komandinio darbo įgūdžius. Trečioji užduotis buvo protų mūšis „Myli Lietuvą – išmanai jos istoriją“. Ketvirtoji užduotis – kapitonų mūšis, kuriame buvo atliekamos įvairios užduotys, stiprinančios mokinių asmenines kompetencijas: pasitikėjimą savimi, atsakomybės už save ir už kitus jausmą. Komandos savo jėgas išbandė ir sportinėse rungtyse. Siekiant stiprinti bendruomenės solidarumą ir toleranciją, paskutinė užduotis – linkėjimas-siurprizas priešininkų komandoms, balais buvo nevertinama, nes tai draugystės įrodymas.

Renginį vedė muzikos mokytojas Gintaras Vaitkaitis. Klasėms ruoštis padėjo klasių vadovai, muzikos, šokio, istorijos mokytojai. Klasė, pelniusi garbingą Superklasės titulą, mokyklos direktoriaus Vytauto Vaitkaus buvo apdovanota ekskursija.

Sveikiname 7a klasę, pelniusią Superklasės titulą!

 

Lankytojų skaitiklis