• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Žaidimas „BINGO“ – knygų skaitymo iššūkis

Skaitymas - tai žinių apie pasaulį gavimo būdas, žadinantis mūsų žingeidumą ir smalsumą. Skaitydami knygas mes mokomės sutarti su kitais žmonėmis, geriau juos suprasti. Draugystė su knygomis mums teikia malonumą ir skaitymo džiaugsmą. Knygos lavina mūsų vaizduotę, kūrybiškumą, skatina svajoti ir siekti - šias išvadas apie knygų skaitymo naudą balandžio 29 dieną per klasės valandėlę padarėme mes, 5b klasės mokiniai.

Tą dieną kartu su savo lietuvių kalbos mokytoja, klasės vadove Jūrate Šliažiene apibendrinome žaidimo BINGO rezultatus. Žaidimas vyko visus mokslo metus. Rugsėjo mėnesį visi nusprendėme „priimti“ knygų skaitymo iššūkį ir pasirinkę atitinkamą kategoriją per šešis mėnesius perskaityti 5, 16 arba 24 knygas. Jas perskaičius mums reikėjo užpildyti „Knygos skaitymo lapus“. Du kartus per mokslo metus perskaitytas knygas pristatėme klasės draugams. Iš pradžių mums atrodė, kad tai bus visai lengvas darbas. Bet kai pradėjome jas skaityti, supratome, kad knygų skaitymas - tikrų tikriausias iššūkis!

Mes labai stengėmės ir pasiekėme puikių rezultatų. Net penki mokiniai, žaidę „Pažengusiųjų“ kategorijoje, tapo šio žaidimo nugalėtojais. Tai Dominyka Jakumaitė, Domantas Karpys, Kornelija Kazlauskaitė, Agnė Steponavičiūtė ir Agnetė Lakštutytė. Jiems mokytoja įteikė padėkas ir apdovanojo puikiomis knygomis. Paskatinamaisiais prizais buvo apdovanoti Salvinas Skrodenis, Ieva Kuliešytė, Matas Kreičmanas, Kamilė Vaitkutė ir Deimantė Domeikytė. „Pradedančiųjų“ kategorijoje mokytojos padėka įteikta Kasparui Tautkui.

Renginio pabaigoje nusprendėme knygas skaityti ir ateinančiais mokslo metais, kai būsime šeštokai. Mes manome, kad ši veikla padės mums sėkmingiau mokytis, nes skaitymas ugdo ir rašytinę, ir sakytinę mūsų kalbą, turtina žodyną.

5b klasės mokinė Dominyka Jakumaitė

 

Lankytojų skaitiklis