• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pradinių klasių mokytojos dalijosi darbo patirtimi respublikinėje konferencijoje

Kovo 31 dieną pradinių klasių mokytojos metodininkės Irma Klaišytė, Irena Bugelienė ir Danutė Raudienė dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Mokytojo ir mokinio kūrybiškas bendradarbiavimas“, kuri vyko Plungės Senamiesčio mokykloje. Konferencijos tikslas – pasidalinti gerąja darbo patirtimi apie kūrybiškumo ugdymo iššūkius ir galimybes, skatinti mokytojus ieškoti inovatyvių ugdymo būdų ir metodų.

Mūsų mokyklos mokytojos parengė ir konferencijoje skaitė pranešimus: „Kūrybiškumo kliūtys“, „Mąstymo žemėlapiai“, „Kūrybiškumo ugdymas per eTwinning ir Comenius projektus“.

Džiugu, kad pradinių klasių mokytojos yra aktyvios, ieško inovatyvių ugdymo metodų, noriai bendradarbiauja su kolegomis iš kitų mokyklų, dalijasi projekte „Pradinio ugdymo tobulinimas“ įgyta patirtimi.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis