• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Akcija „Valanda su knyga“

Balandžio 29 dieną Telšių rajone vyko akcija „Valanda su knyga“. Prie šios akcijos aktyviai prisijungė ir mūsų mokyklos bendruomenė.

Vieni pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis patys raiškiai skaitė iš namų atsineštas knygas. Kiti pradinukai atidžiai klausėsi, kaip skaito klasės draugai. O patiems mažiausiems knygas skaitė mokytojos.

5b klasės mokiniai skaitė mėgstamiausių knygų ištraukas. 6b klasės mokiniai knygų skaitytojais tapo klasės valandėlės metu. Per fizikos pamoką vyresniųjų klasių mokiniai, skaitydami apie žvaigždynus, sužinojo daug naudingos informacijos.

Džiugu, kad mūsų mokyklos bendruomenė neliko abejinga ir praleido valandą su knyga labai prasmingai.

Bibliotekos vedėja A. Vaičiulienė

 

Lankytojų skaitiklis