• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Nuoširdi mokinių ir priešmokyklinukų draugystė

Šiais mokslo metais nuoširdi draugystė sieja mūsų mokyklos mokinius ir lopšelio-darželio ,,Saulutė“ vaikučius.

Gruodžio 15 dieną per netradicinę integruotą lietuvių kalbos ir technologijų pamoką 5b klasės mokiniai kartu su klasės vadove J. Šliažiene, technologijų mokytoja J. Martinkiene ir socialinėmis pedagogėmis lankėsi lopšelio-darželio „Saulutė“ priešmokyklinėse grupėse. Pamokos metu penktokai būsimiems mokinukams įteikė dovanų, skaitė V. Žilinskaitės pasaką ,,Sniego senis ir bala“, kalbėjo su vaikais apie artėjančias šventes, vaišinosi per technologijų pamoką penktokų iškeptu obuolių pyragu.

Gruodžio 18 dieną į mokyklą atvyko lopšelio-darželio „Saulutė“ priešmokyklinių grupių vaikai. Aktų salėje 5b klasės mokiniai vaikučiams papasakojo apie mokykloje veikiančius būrelius ir jų veiklą. Ketvirtokai kartu su mokytojomis I. Bugeliene ir I. Klaišyte mokė priešmokyklinukus šokio judesių bei sušoko bendrą šokį. Būsimieji mokinukai lankėsi mokyklos bibliotekoje, skaitykloje, tikybos kabinete, sporto salėje, kur mokytoja N. Šiurkuvienė ir 3b klasės mokiniai mokė mažuosius įvairių kūno lavinimo pratimų. Darželinukai aplankė ir mokyklos direktorių. Direktorius smagiai pabendravo su vaikais, pavaišino juos saldainiais, o atsisveikindamas jiems įteikė kalendoriukų su mokyklos vaizdu.

Šie nuoširdūs ir šilti susitikimai įrodė, kad būsimiems pirmokėliams labai patiko susipažinti su mokykla, kurioje jie mokysis, o 3b, 4a, 4b ir 5b klasių mokiniams tai buvo puikus bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių sustiprinimo būdas, nes sparčiai kintančioje visuomenėje harmoningų santykių išmokstama tik bendraujant.

Socialinės pedagogės

 

Lankytojų skaitiklis