• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

 Europos egzaminas „Atžalyne“

„Europos egzaminas“ – tai žinių apie Europos Sąjungą (ES) patikrinimo konkursas, skirtas paminėti Europos dieną. Mūsų mokykloje jau šeštą kartą vyko šis konkursas. Jame dalyvavo 10 klasės mokiniai. Konkurso dalyviai turėjo galimybę išmėginti savo žinias, atsakydami į įvairius klausimus apie ES istoriją, institucijas, kultūrą, kalbas bei kitas temas.

Europos komisijos atstovybė Lietuvoje padovanojo mokyklai naujausią E. Bakonio mokymo priemonę „Europos Sąjunga“, „12 Europos pamokų“, „Kaip funkcionuoja Europos Sąjunga“, „Tarptautinis bendradarbiavimas ir vystymasis“ bei du žemėlapius.

Europos egzaminą organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė ir istorijos mokytoja Vytauta Nekrašienė.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis