• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Moksleivių varžytuvės „SVEIKATINGUMO MARATONAS 2015“

Š. m. gegužės 8 dieną Kreditų Unijos „Germanto lobis“ salėje vyko tradicinės respublikinės moksleivių ir NVO varžytuvės „SVEIKATINGUMO MARATONAS 2015“.

Renginys buvo skirtas Raudonojo kryžiaus draugijos metinėms paminėti. Šiose varžytuvėse vyresniųjų klasių grupėje rungėsi ir mūsų Telšių „Atžalyno" pagrindinės mokyklos komanda, vadovaujama A. Fabijonavičiūtės ir R. Žutautienės. Ji kartu su Telšių Žemaitės gimnazijos, Telšių „Džiugo“ gimnazijos, VšĮ Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos, Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos bei „Žemaitijos krašto jungtine“ komandomis varžėsi dėl nugalėtojų titulo ir LR Prezidento Rolando Pakso pereinamosios taurės. Dalyviai turėjo parengti stendinius pranešimus apie vykdomas sveikatingumo veiklas bei paruošti sveiko maisto patiekalus. Komandos buvo vertinamos už prisistatymus, tikrinamos jų žinios sveikos gyvensenos, saugaus eismo bei PP teikimo klausimais. Po įtemptos kovos buvo paskelbti nugalėtojai ir jais antrus metus iš eilės tapo mūsų Telšių „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos komanda. Visoms komandoms ir jų vadovams buvo įteiktos Telšių visuomenės sveikatos centro direktoriaus S. Dovydaičio ir LRKD Telšių skyriaus pirmininko A. Vaidakavičiaus padėkos už sveikos gyvensenos idėjų sklaidą, aktyvų dalyvavimą varžytuvėse bei šventės rėmėjų prizai. Ypatingo dėmesio sulaukė mūsų mokyklos komandos patiekalas „Pingvinų užkandis“, už kurį komanda buvo papildomai apdovanota.

VSPS A. Fabijonavičiūtė

 

Lankytojų skaitiklis